Archiv - informace ze školy
školní rok 2022/23

září:

1.9. čtvrtek    8.30 Slavnostní zahájení školního roku 2.-5. třídy

                      9.00 Slavnostní zahájení školního roku 1. třídy

2.9. pátek      8.30 - 10.00 Výuka v 1. třídách

                      8.30 - 12.00 Výuka ve 2. - 5. třídách

12.9. pondělí  8.30 Preventivní program Proxima 1.A

13.9. úterý      8.30 Preventivní program Proxima 1.B

                       17.30 Společné setkání rodičů a dětí 1.B

14.9. středa    8.30 Preventivní program Proxima 2.A

                       17.00 Ukázková hodina českého jazyka pro rodiče žáků 1.A,B

15.9. čtvrtek   8.30 Preventivní program Proxima 4.A

16.9. pátek     8.30 Preventivní program Proxima 3.A

19.9 pondělí   Zahájení odpoledního vyučování

                       9,00 Outdoorová hra na Petříně 4.B

                       10,30 Dopravní výchova 5.A

21.9. středa    Výlet Borovanský mlýn 3.B

                        9,00 Tandemová výuka Informatika 4.A

                       17,00 Ukázková hodina matematiky pro rodiče prvňáčků

22.9. čtvrtek    Fotografování jednotlivců 1.A - 3.A, 5.B

                       17,30 Společné setkání rodičů a žáků 1.A

23.9. pátek      Fotografování jednotlivců 4.A,B,5.A

                        9,00 Orba a setí 2.B

                        9,00 Vycházka na Vyšehrad 1.B

                       10,30 Dopravní výchova 5.B

                        Návrat z výletu 3.B

                        12,00 UKONČENÍ VÝUKY Z DŮVODU KONÁNÍ VOLEB (všechny třídy)

26. - 30.9.        BAREVNÝ TÝDEN

                         zelené pondělí, modré úterý, žlutý čtvrtek, v pátek divočina + netradiční účes

26.9. pondělí    8,30 První setkání žáků s paní ředitelkou

                         9,15 Čtení v MŠ Sluníčko pod střechou 3.B

                         17,00 Ukázková hodina matematiky pro rodiče žáků 1.A,B

28.9. středa      Státní svátek

29.9. čtvrtek     8,30 Preventivní program Proxima 3.B

30.9. pátek       8,30 Preventivní program Proxima 2.B

                        16,30 Společné setkání rodičů a žáků 2.B

ŘÍJEN

3.10. pondělí   Etika  8:30 5.A, 10:30 5.B

5.10. středa     Úspěšný předškolák, MtŠ Rumcajs 9-11

                        Tandemová výuka 9-10:30 5.A, 10:30-12 5.B

                        9:15 Čtení v MŠ Sluníčko pod střechou 3.A

                        17:00 Ukázková hodina pro rodiče prvňáků - čtení

6.10. čtvrtek    8:30 Preventivní program Proxima 4.B

                        8:30 Pečení chleba 2.B

7.10. pátek      Etika 8:30 4.A, 10:30 4.B

                        8:30 Preventivní program Proxima 5.A

                        Úspěšný předškolák, MtŠ Zahrádka 9-11

11.10. úterý     8:30 Preventivní program Proxima 5.B

12.10. středa   Etika 8:30 3.A, 10:30 3.B

                        Tandemová výuka 4.B

13.10. čtvrtek  17:30 SETKÁNÍ RADY RODIČŮ

14.10. pátek    ONLINE DEN, výdej obědů 12 - 13,15 hod.

LISTOPAD

15.11. úterý         9-11 Úspěšný předškolák, MtŠ Srdíčko

16.11. středa       Beseda se spisovatelkou L. Seifertovou 8:30 4.A, 10:30 5.B

                            9:00 Tandemová výuka 2.A

17.11. čtvrtek      Státní svátek

18.11. pátek        Ředitelské volno

21.11. pondělí     Turnaj ve florbalu, vybraní žáci 2., 3. tříd

                            10:00 Bruslení 4.A

22.11. úterý         Skanzen Přerov nad labem 3.B, 4.A

                            9:30 Návštěva divadla Minor 1.A

                            10:00 Návštěva knihovny Ostrovského 3.A

                            Bruslení 10:00 5.B

                            10:30 Dopravní výchova 4.B

23.11. středa       Potichounku 8:30 2.A, 9:15 3.B

                            9-12 Tandemová výuka 2.B

24.11. čtvrtek      8:30 Polytechnická výchova 5.B

                            Potichounku 8:30 1.B, 9:15 1.A

                            10:30 Dopravní výchova 4.A

                            14:00 Včelařská akademie ve školní družině

                            18:00 Literární večer Staň se spisovatelem

25.11. pátek        Projektová výuka mediální výchova 8:30 5.A, 9:15 5.B

                            9:00 Bruslení 2.B, 3.B

                            10:15 Úspěšný předškolák, MtŠ Bobřík

26.11. sobota      9-13 ADVENTNÍ DÍLNA, pozvánka

28.11. pondělí     8:30 Turnaj ve florbale, vybraní žáci 4., 5. tříd

29.11. úterý         Bruslení 10:00 4.A, 5.B, 11:00 4.B, 3.A

30.11. středa       Beseda o Velké Británii 8:30 3.B, 10:30 3.A

                            9-12 Tandemová výuka 1.A

                           16:00 ŠKOLIČKA, přípravný kurz pro budoucí prvňáčky

 

 


archiv informací školního roku 2021/22

archiv informací školního roku 2020/21

archiv informací školního roku 2019/20

archiv informací školního roku 2018/19

archiv informací školního roku 2017/18
archiv informací školního roku 2016/17
archiv informací školního roku 2015/16
archiv informací školního roku 2014/15
archiv informací školního roku 2013/14
archiv informací školního roku 2012/13
archiv informací školního roku 2011/12
archiv informací školního roku 2010/11
archiv informací školního roku 2009/10

 

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok