Naše škola má vlastní jídelnu, kde vaří vždy usměvavé a milé paní kuchařky.

Jídelníček je pestrý a sestavován vždy s ohledem na věk našich dětí. Nezapomínáme na zdravou a zajímavou výživu. Občas pořádáme dny národních kuchyní. Našim žáčkům u nás chutná.

Jsme zapojeni do programu Skutečně zdravá škola.

Dopoledne, ale především odpoledne v družině je dbáno na pitný režim dětí. Připraveny jsou termonádoby, odkud si každý žák může natočit do vlastního hrnečku tolik pití, kolik potřebuje.

20190530 090421

vedoucí ŠJ:  Oksana Dumanska
      vaří nám:

Dana Miňovská
Zuzana Kohoutová

Božena Bandyová

Obědy lze odhlásit každý den do 8:00 hod. na tel.: 235 515 885
nebo na adrese jidelna(at)zsmohylova.cz
(nezapomeňte uvést jméno a třídu dítěte a přesně dny, které chcete odhlásit).

Úřední hodiny kanceláře: pondělí až pátek 7:00 až 14:00 hod., po domluvě i později.
Vyzvedávání obědů ve 11:50 až 12:05 hod., pouze první den nemoci, pak nutno odhlásit.