Balíček pomoci rodinám našich žáků

Informace zde

ZELENÉ PONDĚLÍ

zelená zelená1

Přihlašovací tabulka pro rodiče prvních tříd na ukázkové hodiny ČJ a MA

ZÁŘÍ

26. - 30.9.        BAREVNÝ DEN

zelené pondělí, modré úterý, žlutý čtvrtek, v pátek divočina + netradiční účes

26.9. pondělí    8,30 První setkání žáků s paní ředitelkou

9,15 Čtení v MŠ Sluníčko pod střechou 3.B

17,00 Ukázková hodina matematiky pro rodiče žáků 1.A,B

28.9. středa      Státní svátek

29.9. čtvrtek     8,30 Preventivní program Proxima 3.B

30.9. pátek       8,30 Preventivní program Proxima 2.B

16,30 Společné setkání rodičů a žáků 2.B

NÁVRH KROUŽKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

SEZNAMY ŽÁKŮ PŘIHLÁŠENÝCH NA KROUŽKY RADY RODIČŮ

Všem, co chtějí pomáhat!
Přečtěte si prosím příběh našeho žáka Martina, který je přihlášený do projektu Patron dětí a pomozte libovolným darem k jeho lepšímu pokračování.

MÁME SE ČÍM POCHLUBIT!

Národní cena kvality České republiky program EXCELENCE

Kategorie Chytré inovace

Absolutním vítězem se stala Základní škola, Praha 13, Mohylova 1963, která převzala diplom pro vítěze NCK ČR, program EXCELENCE, diplom za 1. místo v kategorii Chytré inovace „Úspěšná organizace“ a mezinárodní certifikát vydaný EFQM „Recognised by EFQM 4 Star“

cena            cena1_new.jpg

20220603 103107

Dospěláci,

je to velmi dlouho, co jsme spustili projekt chceme Pavlíka v Mohylce. A dnes by se mohl jmenovat chceme a potřebujeme Pavlíka v Mohylce.  Jen možná někteří rodiče našich letošních prvňáčků a druháků úplně nevědí o co v projektu jde. My jsme před lety zřídili chráněné dotované místo a tak se ujali Pavlíka. Ale jak to tak bývá, vše dobré a prospěšné je ukončeno. Stát přestal tuto bohulibou činnost podporovat. My jsme se ale rozhodli v podpoře Pavlíka pokračovat sami. Ale bez vaší pomoci to nikdy nepůjde. Proto moc prosíme o zamyšlení nad touto formou pomoci.

Moc děkujeme malí i velcí Mohyláci

PAVLÍK_V_MOHYLCE-1.png

PAVLÍK V MOHYLCE

Milí rodiče,

založili jsme novou záložku, ve které najdete informace, týkající se provozu školy, novinek a oznámení. Můžete se podívat. Provozní informace

Nejbližší plánované akce školy (průběžně doplňujeme):

akce minulé naleznete v archivu

Novinky na našich stránkách:

Archiv novinek

O DĚNÍ V MOHYLCE NEJEN PRO RODIČE

Nezapomeňte, že stále sbíráme starý papír, vybité baterie ("pouhá" výchova k ekologii)
 a starý chléb na broušení zoubků našich králíků, příp. seno a slámu :-)

Z důvodu ochrany proti spamu nahraďte při elektronické komunikaci v adrese (at) znakem @.