PROVOZNÍ DOBA KANCELÁŘE ŠKOLNÍ JÍDELNY

NÁVRH KROUŽKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR RADY RODIČŮ - 23. - 27.8. 2021  přihláška  POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO

Příměstský tábor Programování v Minecraftu - Praha 2021 (leták a odkaz)

VÝSLEDKY ZÁPISU DO 1. TŘÍD

PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ PRÁZDNINY

Děti (nejen) dětem - poznejte anglicky mluvící země

ONLINE DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Online PREZENTACE Projektů VODA A LES 1.-5. ROČNÍKY

( prohlédněte si, co děti s paní učitelkami dokázaly za obrazovkami počítačů)

V únoru se konala Otevřená hodina MAP s našimi Beeboty. Zde se můžete podívat na video, jak je naši

druháci programují.

Moc prosíme rodiče o sledování stránek školy a elektronické komunikace s paní učitelkami. V těchto dnech je to velmi důležité. Organizace pracovních dnů je náročná a někdy musíme rychle reagovat na změny nařízení.             M.Hanzalová

Milí rodiče,

založili jsme novou záložku, ve které najdete informace, týkající se provozu školy, novinek a oznámení. Můžete se podívat. Provozní informace

Letní tábor Mohylky

Situace kolem covidu není jasná nikomu, ale přesto máme jasno, my - a podle ohlasů i děti - že chceme v letošním roce jet na letní tábor! Kdo by si nechal ujít letní "Školu čar a kouzel v Heřmanicích "?!

V následujících dnech dodáme na stránky přihlášku a ostatní dokumenty a již dnes se můžete hlásit a rezervovat místa na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihláška - propozice - lékařské potvrzení: ke stažení zde
Ostatní formuláře a dokumenty:
Bezinfekčnost, List táborníka, Souhlasy a plná moc, Seznam věcí

Nejbližší plánované akce školy (průběžně doplňujeme):

akce minulé naleznete v archivu

Angličtina výuková videa - můžete využít k domácímu procvičování

Novinky na našich stránkách:

Archiv novinek

O DĚNÍ V MOHYLCE NEJEN PRO RODIČE

Nezapomeňte, že stále sbíráme starý papír, vybité baterie ("pouhá" výchova k ekologii)
 a starý chléb na broušení zoubků našich králíků, příp. seno a slámu :-)

Z důvodu ochrany proti spamu nahraďte při elektronické komunikaci v adrese (at) znakem @.