Od středy 14.10. přechází všechny školy na distanční výuku. Vzdálená výuka v jednotlivých třídách bude probíhat do pátku 23.10. Po týdnu podzimních prázdnin je plánován nástup do školy v pondělí 2.11.2020

Moc prosím rodiče o pomoc při dopoledním distančním vyučování. Obtížnější to bude u prvňáčků, kteří ještě tento způsob výuky nezažili. V karanténě si to už zase zopakovali druháci, tak nepůjdou do neznáma. A ti starší už to zvládnou. Od nového školního roku je distanční výuka povinná a práce v ní už bude součástí klasifikace.

Vím, že to bude pro vás pro rodiče velmi náročné, ale pro nás to také není běžný standard. Raději bychom byli s dětmi ve škole a zažívali každodenní radost i zlobení s nimi.  Tak snad těch osm pracovních dní naplníme novou formou učení a všechny nás to obohatí.

Říďa Martina H.

OBĚDY - po dobu distančního vyučování je možné si dojít do školní jídelny pro oběd do přinesených nádob.

Pokud máte zájem, přihlaste své dítě na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 13.10. do 18:00

Obědy se budou vydávat 11-12. Do školní jídelny vstupujte hlavním vchodem, kde bude u dveří Pavlík. Vstupujte vždy jen s rouškou.

Moc prosíme rodiče o sledování stránek školy a elektronické komunikace s paní učitelkami. V těchto dnech je to velmi důležité. O nařízení karantény rozhoduje hygiena na základě jejich šetření. Není to rozhodnutí školy.             M.Hanzalová

Na základě Usnesení vlády se od 9.10. – 25.10. RUŠÍ VŠECHNY KROUŽKY I PRONÁJMY BEZ NÁHRADY

Milí rodiče,

založili jsme novou záložku, ve které najdete informace, týkající se provozu školy, novinek a oznámení. Můžete se podívat. Informace

Nejbližší plánované akce školy (průběžně doplňujeme):

akce minulé naleznete v archivu

ŘÍJEN

14. - 23. 10.     Distanční výuka

26. - 27. 10.     Ministr vyhlásil Covidové prázdniny ( připojené dva dny k podzimním prázdninám)

28.10.              Státní svátek

29. - 30. 10.     Podzimní prázdniny

Angličtina výuková videa - můžete využít k domácímu procvičování

Novinky na našich stránkách:

Archiv novinek

O DĚNÍ V MOHYLCE NEJEN PRO RODIČE

Nezapomeňte, že stále sbíráme starý papír, vybité baterie ("pouhá" výchova k ekologii)
 a starý chléb na broušení zoubků našich králíků, příp. seno a slámu :-)

Z důvodu ochrany proti spamu nahraďte při elektronické komunikaci v adrese (at) znakem @.