služby v kavárně - velikonoční výstava 19.3. - 22.3.2024

ZVEME VÁS NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 21.3. OD 8:30 DO 16:00

Těšíme se na vás, můžete nahlédnout do výuky, prohlédnout si školu i zahradu, popovídat si

s p.ředitelkou nebo s p.zástupkyní.

JARNÍ ŠKOLIČKA PRO BUDOUCÍ PRVŇÁČKY

Mamky a taťkové,

těšíme se na osobní setkávání. Rodičům nabídneme informace o naší škole, ukázkové hodiny Matematiky Hejného, čtení genetickou metodou s prvky kritického myšlení. Dětem hravé aktivity zaměřené na prostorovou orientaci, základy počítání, grafomotorická cvičení.

28.2., 6.3., 13.3., 20.3. 2024 vždy od 16:00

Na Školičku se nemusíte přihlašovat.

Zápis 2024 - spuštění elektronické evidence 20.3.2024

Na podzim jsme podali žádost o finanční příspěvek z projektu UNICEF č.2 a získali jsme 420 000,- Kč.

Z těchto prostředků jsme nakoupili výukové, tělovýchovné pomůcky pro žáky a pedagogické pracovníky,   nábytek, elektrospotřebiče pro projektovou výuku. Zde je malá ukázka:

p1 new p2 new new p3 new new p4 new new new p5 new new

p6 new new new p7 new new p8 new new p9 new new

p10 new new p11 new new p12 new new p13 new new

p14 new p15 new new

S FRIEDOU pro Šimona

Balíček pomoci rodinám našich žáků

Informace zde

Všem, co chtějí pomáhat!
Přečtěte si prosím příběh našeho žáka Martina, který je přihlášený do projektu Patron dětí a pomozte libovolným darem k jeho lepšímu pokračování.

MÁME SE ČÍM POCHLUBIT!

Národní cena kvality České republiky program EXCELENCE

Kategorie Chytré inovace

Absolutním vítězem se stala Základní škola, Praha 13, Mohylova 1963, která převzala diplom pro vítěze NCK ČR, program EXCELENCE, diplom za 1. místo v kategorii Chytré inovace „Úspěšná organizace“ a mezinárodní certifikát vydaný EFQM „Recognised by EFQM 4 Star“

cena            cena1_new.jpg

20220603 103107

Základní škola Mohylová obhájila ocenění Skutečně zdravá škola

Dospěláci,

je to velmi dlouho, co jsme spustili projekt chceme Pavlíka v Mohylce. A dnes by se mohl jmenovat chceme a potřebujeme Pavlíka v Mohylce.  Jen možná někteří rodiče našich letošních prvňáčků a druháků úplně nevědí o co v projektu jde. My jsme před lety zřídili chráněné dotované místo a tak se ujali Pavlíka. Ale jak to tak bývá, vše dobré a prospěšné je ukončeno. Stát přestal tuto bohulibou činnost podporovat. My jsme se ale rozhodli v podpoře Pavlíka pokračovat sami. Ale bez vaší pomoci to nikdy nepůjde. Proto moc prosíme o zamyšlení nad touto formou pomoci.

Moc děkujeme malí i velcí Mohyláci

PAVLÍK_V_MOHYLCE-1.png

PAVLÍK V MOHYLCE

Nejbližší plánované akce školy (průběžně doplňujeme):

akce minulé naleznete v archivu

Novinky na našich stránkách:

Archiv novinek

O DĚNÍ V MOHYLCE NEJEN PRO RODIČE

Nezapomeňte, že stále sbíráme starý papír, vybité baterie ("pouhá" výchova k ekologii)
 a starý chléb na broušení zoubků našich králíků, příp. seno a slámu :-)

Z důvodu ochrany proti spamu nahraďte při elektronické komunikaci v adrese (at) znakem @.