Mgr. Jitka Pokorná          00100sPORTRAIT_00100_BURST20220613135025117_COVER.jpg

Jmenuji se Jitka a mám ráda angličtinu.

V 17 letech se mi podařilo odjet za dobrodružstvím do Anglie. Strávila jsem tam sice jen 3 měsíce, ale Anglii i angličtinu jsem si stihla zamilovat. A vlastně tyto 3 měsíce velmi ovlivnily mé budoucí směřování.

Už během studia na VŠ jsem začala vést kurzy angličtiny pro malé děti. Nejdříve jsem k tomu přistupovala trochu skepticky…má to pro tak malé děti význam??? Nevěděla jsem. Postupem času se mi ukázalo, že má- obrovský. Hledala jsem, studovala, experimentovala až jsem si časem vytvořila svůj styl učení angličtiny, kdy děti jazyk vstřebávají přirozeně, hravě a bez velké dřiny. A na tom pracuji stále. Mým cílem je vytvořit  takové prostředí, v němž se děti budou cítit dobře, bezpečně a budou se učit s lehkostí jim přirozenou.

Kromě učení miluji cestování. Kdykoliv je příležitost, zvedám kotvy a spěchám poznávat nové země a lidi.

mail: jitka.pokorna(at)zsmohylova.cz