Archiv - informace ze školy
školní rok 2018/19

červen:

3.6. pondělí    Dopravní hřiště 8:00 4.B, 10:00 4.A

5.6. středa      Dětský den

5.6. středa     16:00 Odpoledne za školou - program pro přijaté prvňáčky a třídní schůzka pro rodiče

6.6. čtvrtek     17:00 Setkání rady rodičů

6.6. čtvrtek     18:00 Třídní schůzky

10.6. pondělí  Sportovní den

11.6. úterý      16:00 Vystoupení kroužku podiové skladby

11.6. úterý      16:30 Literární kavárna - odpoledne plné čtení a zábavy nejen pro členy čtenářského kroužku,

11.6. úterý      18:00 Třídní schůzka 1.B

13.6. čtvrtek    9:00 Úniková hra 5.A

17.6. pondělí  9:00 Úniková hra 5.B

18.6. úterý      Celodenní výlet Miraculum 3.B

18.6. úterý      9:00 turnaj ve vybíjené 4., 5. třídy

19.6. středa    8:30 Potichounku 4.A

20.6. čtvrtek   10:00 Školfest

20.6. čtvrtek   15-17 Abeceda peněz - prodejní jarmark 4.B

20.6. čtvrtek   17:00 setkání nadaných STaN

25.6. úterý      17:00 Zahradní slavnost

26.6. středa    14:00 opékání buřtíků ŠD

27.6. čtvrtek   9:00 Jump park 5.B

27.6. čtvrtek   Dopravní hřiště 8:00 4.A, 10:00 4.B

28.6. pátek     Slavnostní předání vysvědčení

květen:

1.5.  středa    Státní svátek

2.5.  čtvrtek   PolyTechbus 8:30 4.A, 10:30 4.B

3.5.  pátek     Odjezd na školu v přírodě 5.A,B

3.5.  pátek     PolyTechbus 8:30 1.A, 10:30 1.B

3.5.  pátek     Úspěšný předškolák, MtŠ Zahrádka

3.5.  pátek     Pohybová průprava 10:00 3.B, 11:00 4.B

7.5.  úterý      7:30 Snídaně s knížkou pro prvňáčky

7.5.  úterý      8:30 Šikana a kyberšikana 4.B

7.5.  úterý      9:00 Úspěšný předškolák, MtŠ Rumcajs, Srdíčko

7.5.  úterý      Pohybová průprava 10:00 1.B, 11:00 3.A

8.5.  středa    Státní svátek

9.5.  čtvrtek   8:15 Obvodní kolo soutěže Uvažuj logicky (vybraní žáci 4.A,B)

9.5.  čtvrtek   PolyTechbus 8:30 3.B, 10:30 3.A

9.5.  čtvrtek   14:00 Environmentální program ve školní družině

10.5. pátek    Odjezd na školu v přírodě 3.A

10.5. pátek    9:00 Úspěšný předškolák, MtŠ Sluníčko pod střechou

10.5. pátek    Pohybová průprava 10:00 2.A, 11:00 4.A

10.5. pátek    Návrat ze školy v přírodě 5.A,B

13.5. pondělí Odjezd na školu v přírodě 1.B, 2.A 

14.5. úterý     Preventivně zdravotní beseda 5.A,B

14.5. úterý     Pohybová průprava 10:00 3.B, 11:00 2.B

15.5. středa   Potichounku 9:15 5.B, 10:30 2.B

15.5. středa   Vítr z hor - badatelské odpoledne

15.5. středa  16:30 Mohylské LA-DĚ-NÍ - hudební představení (Ondra Tichý - Potichounku)

16.5. čtvrtek  Potichounku 8:30 3.B, 9:15 1.A, 10:30 5.A

16.5. čtvrtek  Divadlo Minor 4.B

16.5. čtvrtek  PolyTechbus 9:00 5.A, 10:00 5.B

16.5. čtvrtek  Návrat ze školy v přírodě 3.A

17.5. pátek    8:30 Úspěšný předškolák, MtŠ Sluníčko pod střechou

17.5. pátek    Pohybová průprava 10:00 4.A, 11:00 5.A

17.5. pátek   10:15 Úspěšný předškolák, MtŠ Bobřík

17.5. pátek   Návrat ze školy v přírodě 1.B, 2.A

19.5. neděle  Odjezd na školu v přírodě 3.B, 4.B

20.5. pondělí Odjezd na školu v přírodě 1.A, 4.A

21.5. úterý     PolyTechbus 9:00 2.A, 10:30 2.B

21.5. úterý     Pohybová průprava 10:00 3.A, 11:00 5.B

22.5. středa   9:00 Vědomostní soutěž M.U.Z.O.R. (vybraní žáci 5.A,B)

22.5. středa   Potichounku 8:30 2.A, 9:15 3.A

23.5. čtvrtek  Den prázdných tříd - Učíme se venku

24.5. pátek    Návrat ze školy v přírodě  1.A, 4.A, 3.B, 4.B

24.5. pátek    9:30 Čtení ve školce Sluníčko pod střechou 3.A

24.5. pátek    Pohybová průprava 10:00 1.B, 11:00 5.A

24.5. pátek    10:15 Úspěšný předškolák MtŠ Bobřík

27.5. pondělí  Odjezd na školu v přírodě 2.B

27.5. pondělí  Dopravní výchova 8:30 4.B, 10:30 4.A

28.5. úterý      Soutěž Pythagoriáda (vybraní žáci 5. tříd)

28.5. úterý      Pohybová průprava 10:00 1.A, 11:00 4.B

30.5. čtvrtek   9:00 Stříhání ovcí 3.B

31.5. pátek     Pohybová průprava 10:00 2.A, 11:00 5.A

31.5. pátek     Návrat ze školy v přírodě 2.B

 

duben:

 

15.4. pondělí  Etika 8:30 3.A, 10:30 3.B

16.4. úterý     Závěrečná lekce plavání

17.4. středa   Preventivní pořad Policie 9:00 2.A, 10:00 2.B

17.4. středa   9:30 Divadlo Minor 3.B

18.-22.4.        Velikonoční prázdniny

23.4. úterý     Etika 8:30 5.B, 10:30 5.A

23.4. úterý     Pohybová průprava 10:00 1.A, 11:00 5.B

24.4. středa   8:30 Celoškolní projektový den ke Dni Země - Bioodpad není odpad

25.4. čtvrtek 16:30 DigiKompas kavárna - pro všechny zájemce 

25.4. čtvrtek 13:00 Výlet školní družiny do Koněprus

26.4. pátek   10:00 RUN and HELP

29.-30.4. pondělí-úterý - Ředitelské volno

 

březen:

29.3. pátek 18:00 - Noc s Andersenem - ŠD
29.3. pátek 8:30 - Preventivní program Vztahy ve třídě - 5.B
27.3. středa 16:00 - Přípravný kurz Školička (4. lekce) - pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče
27.3. středa 13:30 - Butovický zvoneček - školní kolo
27.3. středa 10:00 - Křest Knihobudky
27.3. středa - Potichounku - 8:30 2.B, 9:15 4.A
25.3. pondělí 8:30 - Preventivní program Vztahy ve třídě - 5.A
22.3. pátek 12:00 - Výstava Moje tělo - 4.A
22.3. pátek 10:15 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Bobřík
22.3. pátek - Pohybová průprava - 10:00 2.A, 11:00 2.B
22.3. pátek 8:30 - Preventivní program Šikana a kyberšikana - 4.B
21.3. čtvrtek - Potichounku - 8:30 3.B, 9:15 5.A
21.3. čtvrtek 8:30-16:00 - Den otevřených dveří - pro nejširší veřejnost
20.3. středa 16:00 - Přípravný kurz Školička (3. lekce) - pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče
20.3. středa 9:00 - Soutěž v anglickém jazyce - vybraní žáci 5. tříd
20.3. středa 8:30 - Náhradní plavání - 5.A, 5.B
20.3. středa - Potichounku - 8:30 2.B, 9:15 2.A
18.3. pondělí 13:00 - Výstava Moje tělo - 5.A
18.3. pondělí 12:00 - Výstava Moje tělo - 3.B
18.3. pondělí 8:30 - Preventivní program Šikana a kyberšikana - 4.A
15.3. pátek 11:00 - Výstava Moje tělo - 5.B
15.3. pátek 9:30 - Čtení v MtŠ Sluníčko pod střechou - 3.B
15.3. pátek 8:30 - Preventivní program Vztahy ve třídě - 2.B
15.3. pátek 8:00 - Abeceda peněz - 4.B
14.3. čtvrtek 10:30 - Kouzelník - 1.A, 1.B, 2.A, 2.B
13.3. středa 16:00 - Přípravný kurz Školička (2. lekce) - pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče
13.3. středa 9:30 - Návštěva divadla Minor - 3.B
13.3. středa - Potichounku - 8:30 4.B, 9:15 3.A
11.3. pondělí 8:30 - Preventivní program Vztahy ve třídě - 2.A
9.3. sobota 9:00-17:00 - Flerjarmark a Swap - pro nejširší veřejnost
8.3. pátek - Fotografování do Ročenky - 5.B
8.3. pátek 9:00 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Bobřík
8.3. pátek 8:30 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Sluníčko pod střechou
7.3. čtvrtek - Potichounku - 8:30 1.B, 9:15 1.A
7.3. čtvrtek 8:30-16:00 - Den otevřených dveří - pro nejširší veřejnost
6.3. středa 16:00 - Přípravný kurz Školička (1. lekce) - pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče
6.3. středa - Fotografování do Ročenky - 5.A
5.3. úterý 9:00 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Rumcajs
5.3. úterý 7:30 - Snídaně s knížkou (hádanková) - pro všechny zájemce
1.3. pátek 9:00 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Zahrádka


únor:

28.2. čtvrtek - Potichounku - 8:30 3.A, 9:15 4.B
27.2. středa - Potichounku - 8:30 4.A, 9:15 2.A, 10:30 5.B
22.2. pátek - Správná výživa v dospívání - 8:30 5.A, 10:30 5.B
22.2. pátek 8:30 - Preventivní program - 3.B
22.2. pátek - První pomoc - 8:30 1.A, 10:30 1.B
21.2. čtvrtek 8:30-16:00 - Den otevřených dveří - pro nejširší veřejnost
20.2. středa 14:00 - Badatelské odpoledne Čerstvý vítr z hor - pro pedagogy ZŠ a zájemce z řad rodičů
20.2. středa - První pomoc - 8:30 2.A, 2.B, 10:30 3.A, 3.B
19.2. úterý 9:00 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Srdíčko
18.2. pondělí - První pomoc - 8:30 4.A, 4.B, 10:30 5.A, 5.B
18.2. pondělí 8:30 - Preventivní program - 3.A
11.-15.2. 1 týden - Jarní prázdniny
8.2. pátek 9:00 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Sluníčko pod střechou
8.2. pátek - Potichounku - 8:30 3.B, 9:15 5.B
7.2. čtvrtek 9:00 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Zahrádka
7.2. čtvrtek - Potichounku - 8:30 1.B, 9:15 5.A
5.2. úterý 9:00 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Rumcajs
5.2. úterý - Zahájení plaveckého výcviku - všechny třídy
1.2. pátek - Pololetní prázdniny


leden:

31.1. čtvrtek - Pololetní vysvědčení
31.1. čtvrtek 9:30 - Divadlo Minor - 5.A, 5.B
30.1. středa - Spaní ve škole - 2.B
30.1. středa 9:30 - Divadlo Minor - 4.A, 4.B
30.1. středa 9:00 - Obvodní kolo matematické olympiády - vybraní žáci 5.A, 5.B
25.1. pátek - Bruslení - 9:00 2.B, 12:00 3.B, 4.A, 4.B
24.1. čtvrtek - Potichounku - 8:30 4.B, 9:15 3.A
23.1. středa 9:00 - Preventivní program Hasík - 5.A
22.1. úterý 11:00 - Bruslení - 1.B, 2.A, 3.A, 5.A
22.1. úterý 9:00 - Preventivní program Hasík - 5.B
21.1. pondělí - Biobeseda na téma Bioodpad není odpad
         
- 8:30 1.A, 1.B, 9:10 2.A, 2.B, 10:30 4.A, 4.B, 11:10 5.A, 5.B, 11:50 3.A, 3.B
18.1. pátek 12:00 - Bruslení - 3.B, 4.A, 4.B
18.1. pátek 9:30 - Čtení ve školce - 3.A, 3.B
18.1. pátek 9:00 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Bobřík
18.1. pátek 8:30 - Preventivní program - 4.B
17.1. čtvrtek 18:00 - Třídní schůzky - všechny třídy
17.1. čtvrtek 17:00 - Setkání Rady rodičů - pro všechny ochotné pomáhat
17.1. čtvrtek 9:00 - Preventivní program Hasík - 2.B
17.1. čtvrtek - Potichounku - 8:30 5.A, 9:15 2.A
16.1. středa 14:00 - Badatelské odpoledne projektu Čerstvý vítr z hor
16.1. středa 9:30 - Divadlo Minor - 3.A, 3.B
16.1. středa 9:00 - Hasík - 2.A
15.1. úterý 11:00 - Bruslení - 1.B, 2.A, 3.A, 5.A
15.1. úterý 9:00 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Srdíčko
14.1. pondělí 8:30 - Preventivní program - 4.A
11.1. pátek 10:00 - Divadlo Glans - 2.A, 2.B
11.1. pátek 9:00 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Zahrádka, Sluníčko pod střechou
10.1. čtvrtek - Potichounku - 8:30 4.A, 9:15 1.B
9.1. středa - Potichounku - 8:30 2.B, 9:15 1.A
8.1. úterý 11:00 - Bruslení - 1.A, 1.B, 5.A, 5.B
8.1. úterý 9:00 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Rumcajs
3.-4.1. čtvrtek-pátek - Ředitelské volno


prosinec:

21.12. pátek - Návštěva kina - všechny třídy
20.12. čtvrtek - Spaní pod stromečkem - 1.B, 2.A, 3.B, 5.A, 5.B
20.12. čtvrtek - Výlet na Karlštejn - ŠD
20.12. čtvrtek - Judo - 10:00 3.A, 11:00 5.B
19.12. středa - Judo - 10:00 4.A, 11:00 4.B
18.12. úterý 10:30 - Bruslení - 1.A, 1.B, 5.A, 5.B
14.12. pátek 11:30 - Bruslení - 3.B, 4.A, 4.B
14.12. pátek 9:30 - Návštěva divadla Minor - 1.A, 1.B
13.12. čtvrtek 14:00 - Workshop Zvyšování připravenosti škol na vzdělávání žáků s potřebou podpůrných opatření
13.12. čtvrtek 8:30-16:00 - Den otevřených dveří - pro nejširší veřejnost
12.12. středa 16:00 - Přípravný kurz Školička (4. lekce) - pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče
12.12. středa - Judo - 10:00 4.A, 11:00 4.B
11.12. úterý 17:00 - Slavnostní zahájení Vánoční výstavy - pro nejširší veřejnost
11.12. úterý 10:00 - Náhradní plavání - 1.B
11.12. úterý 9:30 - Návštěva divadla Minor - 2.A, 2.B
11.-14.12. úterý-pátek 9:00-17:00 - Vánoční výstava - pro nejširší veřejnost
10.12. pondělí 10:00 - Náhradní plavání - 1.A
6.12. čtvrtek 17:00 - STAN - setkání nadaných - pro nejširší veřejnost
6.12. čtvrtek - Judo - 10:00 3.A, 11:00 3.B
6.12. čtvrtek 9:30 - Návštěva divadla Minor - 5.A, 5.B
5.12. středa 16:00 - Přípravný kurz Školička (3. lekce) - pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče
5.12. středa - Judo - 10:00 4.A, 11:00 4.B
5.12. středa - Potichounku - 8:30 3.A, 9:15 1.B, 10:30 1.A
4.12. úterý 10:00 - Náhradní plavání - 1.A
4.12. úterý 7:30 - Snídaně s knížkou - pro páťáky
3.12. pondělí 10:00 - Náhradní plavání - 1.B
1.12. sobota 9:00-14:00 - Adventní dílna - pro nejširší veřejnost


listopad:

30.11. středa 11:30 - Bruslení - 3.B, 4.A, 4.B
29.11. čtvrtek 13:00 - Ekoprojekt - ŠD
29.11. čtvrtek - Judo - 10:00 3.B, 11:00 5.B
29.11. čtvrtek 10:00 - Minigolf - 3.A
28.11. středa 16:00 - Přípravný kurz Školička (2. lekce) - pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče
28.11. středa 10:30 - Bruslení - 2.A, 3.A
28.11. středa - Judo - 10:00 4.A, 11:00 4.B
27.11. úterý 10:00 - Návštěva divadla Glans - 1.A, 1.B
23.11. pátek 9:00 - Návštěva knihovny - 5.A
22.11. čtvrtek 17:00 - Schůzka Rady rodičů - pro všechny ochotné pomáhat
22.11. čtvrtek - Potichounku - 8:30 3.B, 9:15 5.B, 10:30 4.A
21.11. středa 16:00 - Přípravný kurz Školička (1. lekce) - pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče
21.11. středa - Testování studijních předpokladů - 5.B
19.11. pondělí - Testování studijních předpokladů - 5.A
16.11. pátek 9:00 - Prohlídka Hradu - 3.A
16.11. pátek 9:00 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Bobřík
15.11. čtvrtek - Recitační soutěž - školní kolo
13.11. úterý - Závěrečná lekce plavání - všechny třídy
9.11. pátek - Náhradní lekce plavání - 3.B, 4.B
9.11. pátek 9:00 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Sluníčko pod střechou
6.11. úterý 9:00 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Rumcajs
3.11. sobota 9:00-17:00 - Flermarket - pro nejširší veřejnost
2.11. pátek 9:00 - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Zahrádka
1.11. čtvrtek 17:00 - Ukázková hodina pro rodiče prvňáčků Matematika


říjen:

31.10.-2.11. středa-pátek - Barevný trojden - všechny třídy
29.-30.10. pondělí-úterý - Podzimní prázdniny
26.10. pátek - Celoškolní projektový den - 100 let vzniku samostatného československého státu - všechny třídy
25.10. čtvrtek - Týden pro inkluzi - Beluška - 9:00 2.A, 10:00 2.B
25.10. čtvrtek - Potichounku - 8:30 3.B, 9:15 1.B
25.10. čtvrtek - Etika - 8:30 1.A, 10:30 1.B
24.10. středa 17:00 - Ukázková hodina pro rodiče prvňáčků Český jazyk a čtení
24.10. středa 9:30 - Divadlo Minor - 1.A, 1.B
24.10. středa - Potichounku - 8:30 2.B, 9:15 2.A
23.10. pátek - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Srdíčko
22.10. pondělí - Etika - 8:30 2.A, 10:30 2.B
22.-28.10. 1 týden - Týden pro inkluzi
19.10. pátek 11:00 - Výstava Středověk - 5.B
19.10. pátek - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Bobřík
19.10. pátek - Etika - 8:30 3.A, 10:30 3.B
18.10. čtvrtek 17:00 - Ukázková hodina pro rodiče prvňáčků Matematika
18.10. čtvrtek 15:30-18:30 - Interaktivní výstava s roboty a programováním - pro děti, rodiče a přátele ZŠ Mohylová
18.10. čtvrtek 9:00 - Sportovní soutěž MUZOR - vybraní žáci 5.A, 5.B
18.10. čtvrtek - Etika - 8:30 4.A, 10:30 4.B
17.10. středa 9:30 - Divadlo Minor - 4.A, 4.B
17.10. středa - Etika - 8:30 5.B, 10:30 5.A
17.10. středa - Potichounku - 8:30 5.A, 9:15 1.A, 10:30 3.A
15.10. pondělí 9:00 - Od zrnka k chlebu - 3.B
12.10. pátek - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Sluníčko pod střechou
11.10. čtvrtek 17:00 - Schůzka Rady rodičů - pro všechny ochotné pomáhat
11.10. čtvrtek 17:00 - Setkání nadaných STaN - pro nejširší veřejnost
11.10. čtvrtek - Potichounku - 8:30 5.B, 9:15 4.B
10.10. středa - Návštěva divadla - 3.A, 3.B
9.10. úterý - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Srdíčko
5.10. pátek - Návrat ze školy v přírodě - 3.B, 4.B
5.10. pátek - Fotografování jednotlivců - 4.A, 5.A, 5.B
5.10. pátek - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Zahrádka
4.10. čtvrtek 17:00 - Ukázková hodina pro rodiče prvňáčků Český jazyk a čtení
4.10. čtvrtek - Fotografování jednotlivců - 1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A
2.10. úterý - Projekt Úspěšný předškolák - děti z MtŠ Rumcajs
od 1.10. pondělí - Zahájení kroužků RR - přihlášené děti
1.10. pondělí - Odjezd na školu v přírodě - 3.B, 4.B


září:

28.9. pátek - Státní svátek
27.-30.9. čtvrtek-neděle - Víkendový tábor Soběslav - pro všechny zájemce o netradiční víkend
27.9. čtvrtek - Fotografování jednotlivců (náhradní termín) - 3.B, 4.B
26.9. středa - Potichounku - 8:30 3.B, 9:15 2.A, 10:30 4.A
18.9. úterý - Zahájení plaveckého výcviku - 1. ročníky
14.9. pátek - Kolotoč učitelů - všechny třídy
13.9. čtvrtek - Potichounku - 8:30 2.B, 9:15 4.B
6.9. čtvrtek 17:30 - Třídní schůzky - pro rodiče žáků ostatních ročníků
6.9. čtvrtek 17:00 - Třídní schůzka - pro rodiče žáků 5. ročníků (v 5.B)
6.9. čtvrtek 16:00 - Burza kroužků - pro všechny zájemce
6.9. čtvrtek - Potichounku - 8:30 5.B, 9:15 5.A
4.9. úterý - Zahájení plaveckého výcviku - 2. až 5. ročníky
3.9. pondělí 11:00-12:00 - Výdej obědů - ŠJ
3.9. pondělí 9:00 - Slavnostní zahájení školního roku 2018/19 - 1. ročníky
3.9. pondělí 8:30 - Slavnostní zahájení školního roku 2018/19 - 2. až 5. ročníky


archiv informací školního roku 2017/18
archiv informací školního roku 2016/17
archiv informací školního roku 2015/16
archiv informací školního roku 2014/15
archiv informací školního roku 2013/14
archiv informací školního roku 2012/13
archiv informací školního roku 2011/12
archiv informací školního roku 2010/11
archiv informací školního roku 2009/10