Archiv - informace ze školy
školní rok 2019/20

únor:

3.2. pondělí     8:30 - 13:00 První pomoc 2.A, 4.B, 3.A, 4.A, 5.A podle rozpisu

                        10:00 Bruslení 1.A,B

4.2. úterý         Zahájení plaveckého výcviku (všechny třídy)

                        9:00 Úspěšný předškolák, MtŠ Rumcajs

5.2. středa       Potichounku 8:30 1.A,B, 9:15 3.B,4.B

                        8:30 Preventivní program Proxima 2.A

                        9:30 Preventivní program Hasík 5.B

6.2. čtvrtek      Testování Kalibro anglický jazyk 5.A,B

                        8:30 Preventivní program Proxima 2.B

                        Potichounku 8:30 4.A, 9:15 3.A

                       11:00 Divadelní představení v angličtině 3.A,B, 4.A,B

7.2. pátek        9:00 Tandemová výuka v ZŠ Trávníčkova 5.A

                        Pohybová průprava 9:00 2.A, 10:00 3.A

                        9:00 Úspěšný předškolák, MtŠ Zahrádka

10.2. pondělí   Testování Kalibro - matematika 5.A,B

                        První pomoc 1.B, 1.A, 2.B, 3.B, 5.B

                        10:00 Bruslení 2.A

11.2. úterý        9:00 Úspěšný předškolák, MtŠ Srdíčko

12.2. středa     7:30 Snídaně s knížkou

                        Testování Kalibro - český jazyk 5.A,B

                        10:00 Návštěva knihovny 4.B

13.2. čtvrtek    8:30 - 16:00 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

                         Potichounku 8:30 2.A, 9:15 5.A

                        10:30 Preventivní program Proxima 3.A

14.2. pátek       Úspěšný předškolák MtŠ Sluníčko pod střechou, Bobřík

                         9:00 Tandemová výuka v ZŠ Trávníčkova 5.B

                         Pohybová průprava 9:00 2.B, 10:00 4.B

                         9:15 Čtení n MŠ Sluníčko pod střechou 3.A

                         10:30 Preventivní program Proxima 3.B

                         14:00 Karneval školní družiny

17.- 21.2.          Jarní prázdniny

26.2. středa      9:00 Preventivní program Hasík 5.A

                        10:30 Preventivní program Proxima 4.A

27.2. čtvrtek     Testování Kalibro - humanitní základ 5.A,B

                         9:00 Tandemová výuka v ZŠ Trávníčkova 3.A

                         9:30 Preventivní program Hasík 2.A

28.2. pátek        Pohybová průprava 9:00 1.A, 10:00 3.B

                         10:30 Preventivní program Proxima 4.B

leden:

6.1. pondělí           10:00 Bruslení 2.A,B, 3.B, 4.A

7.1. úterý               Pohybová průprava 9:00 2.B, 10:00 3.A, 11:00 5.A

                              9:00 Sportování v Jeremi 4.A

8.1. středa             9:30 Návštěva divadla Minor 5.B

10.1. pátek             8:30 Tandemová výuka s Ozoboty v ZŠ Trávníčkova 2.A

                               9:30 Návštěva divadla Minor 4.A,B

                               10:00 Pohybová průprava 5.B

13.1. pondělí          9:30 Potichounku v Rudolfinu 3.A, 4.A,B

                              10:00 Bruslení 1.B, 2.B, 5.B

14.1. úterý              Pohybová průprava 9:00 1.B, 10:00 1.A, 11:00 3.B

                               9:00 Sportování v Jeremi 4.A

15.1. středa            Potichounku 8:30 5.B, 9:15 1.A

16.1. čtvrtek           8:30 Preventivní program Proxima 1.A

                              17:00 Rada rodičů

                              18:00 třídní schůzky

17.1. pátek             8:30 Tandemová výuka s Ozoboty v ZŠ Trávníčkova 2.B

                               8:30 Preventivní program Proxima 1.B

                              10:00 Pohybová průprava 5.A

20.1. pondělí         10:00 Bruslení 1.A,B, 3.B, 4.A

21.1. úterý              8:30 Tandemová výuka s Ozoboty v ZŠ Trávníčkova 4.A

                               Pohybová průprava 9:00 2.A, 10:00 2.B, 11:00 5.A

                               9:00 Sportování v Jeremi 3.A

                              10:00 Návštěva knihovny 4.B

24.1. pátek            10:00 Pohybová průprava 4.B

27.1. pondělí         10:00 Bruslení 1.A, 2.B, 5.A

28.1. úterý              8:30 PolyTechBus 2.B

                               9:00 Návštěva ZŠ Trávníčkova 5.A,B

                               9:00 Sportování v Jeremi 3.A

                               9:00 Tandemová výuka s Ozoboty v ZŠ Trávníčkova 4.B

                               Pohybová průprava 9:00 1.B, 10:00 1.A, 11:00 3.B

29.1. středa            8:30 Obvodní kolo matematické olympiády (vybraní žáci 5. tříd)

                               PolyTechBus 8:30 1.A, 10:30 1.B

                               9:30 Návštěva divadla Minor 2.A,B

30.1. čtvrtek           Předání vysvědčení za 1. pololetí (poslední vyučovací hodinu)

31.1. pátek             Pololetní prázdniny

prosinec:

2.12. pondělí        10:00 Bruslení 2.B, 4.A

3.12. úterý            8:30 Dopravní výchova 5.B

                             Pohybová průprava 9:00 3.B, 10:00 5.A, 11:00 3.A

                             9:30 Návštěva divadla Minor 2.A

4.12. středa          9-11 Vánoční trhy pro Belušku, MČ Praha 13

                             Dopravní výchova 8:30 3.B, 10:30 3.A

                             14:00 Badatelské odpoledne Vítr z hor

5.12. čtvrtek          Potichounku 8:30 1.B, 9:15 2.A

6.12. pátek           10:00 Pohybová průprava 3.B

9.12. pondělí        10:00 Bruslení 2.A,B, 5.B

10.12. úterý          Pohybová průprava 9:00 4.A, 10:00 1.B, 11:00 2.A

10. - 13.12.           Vánoční výstava - pozvánka

10.12. úterý          17:00 Slavnostní zahájení vánoční výstavy

10. - 13. 12.          Služby v kavárně - tabulka k zápisu

                             Pečení a dodání buchet do kavárny - tabulka k zápisu

                             Aranžování Vánoční výstavy - tabulka k zápisu

11.12. středa        16:00 Školička - přípravný kurz pro budoucí prvňáčky

12.12. čtvrtek        8:30 - 16:00 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

                             11:00 Bruslení 3.A

                             16:30 Prodejní trhy tříd B

13.12. pátek         10:00 Pohybová průprava 1.A

16.12. pondělí      10:00 Bruslení 3.B

                             Spaní ve škole 3.B

17.12. úterý          Pohybová průprava 9:00 4.B, 10:00 4.A, 11:00 5.B

                             9:30 Návštěva divadla Minor 2.B

18.12. středa        9:30 Návštěva divadla Minor 3.A,B

19.12. čtvrtek       11:00 Bruslení 4.B, 5.B

                             Spaní pod stromečkem 1.A,B, 2.B, 3.A, 4.A,B

20.12. pátek         9:45 Filmové představení Sněžný kluk - všechny třídy

21.12. - 5.1.          Vánoční prázdniny

listopad:

4.11. pondělí      Etika 8:30 5.A, 10:30 5.B

5.11. úterý          9:00 Úspěšný předškolák, MtŠ Rumcajs

6.11. středa        Etika 8:30 4.A, 10:30 4.B

9.11. sobota        Konference Skutečně zdravá škola - předání bronzového certifikátu

12.11. úterý         Závěrečná lekce plavání 3.A,B, 4.A,B

13.11. středa       Potichounku 8:30 1.B, 9:15 2.A, 10:30 4.A

14.11. čtvrtek      Etika 8:30 1.A, 10:30 1.B

                            Návštěva divadla Minor 3.B

                            MUZOR - sportovní soutěž pro žáky 5. tříd (vybraní žáci 5.A,B)

                            13-15 Den pro družiny FTVS

                            16:30 Rada školy

                            17:00 Rada rodičů

                            VEČERNÍ KAVÁRNA O2 CHYTRÉ ŠKOLY PRO RODIČE I.

15.11. pátek        Úspěšný předškolák, MtŠ Bobřík

                            Návštěva divadla Minor 3.A

                            Pohybová průprava 2.A

16.11. sobota       9-17 Flerjarmark

16.11. sobota       9-17 Flerjarmark

18.11. pondělí      9:00 Testování studijních předpokladů 5.A

                            10:00 Bruslení 3.A, 4.A

19.11. úterý          Závěrečná lekce plavání 2.A,B, 5.A,B

                             9:00 Úspěšný předškolák, MtŠ Srdíčko

                             9:00 Sportovní program Jeremi 3.A

20.11. středa       Fialový den

                             9:00 Testování studijních předpokladů 5.B

                             Etika 8:30 2.A, 10:30 2.B

                            14:00 Badatelské odpoledne Vítr z hor

                            16:00 Školička - kurz pro budoucí prvňáčky

21.11. čtvrtek       Zelenomodrý den

                            14:00 Recitační soutěž

22.11. pátek         Pestrobarevný den

                             9:00 Úspěšný předškolák, MtŠ Zahrádka

                             9:00 Návštěva knihovny 4.A

                             9:00 Bruslení 3.B, 5.A,B

                             9:30 Návštěva divadla Minor 1.A,B

                            10:00 Pohybová průprava 2.B

25.11. pondělí      8:30 Dopravní výchova 5.A

26.11. úterý          Závěrečná lekce plavání 1.A,B

                             Pohybová průprava 9:00 4.A, 10:00 4.B, 11:00 5.B

27.11. středa        Potichounku 8:30 5.B, 9:15 4.B, 10:30 3.B

                             9:30 Divadlo Minor 5.B

                             16:00 Školička - přípravný kurz pro budoucí prvňáčky

28.11. čtvrtek        Dopravní výchova 8:30 4.B, 10:30 4.A

                             11:00 Bruslení 5.B

                             16:30 Ozobotí odpoledne

29.11. pátek          9:00 Bruslení 3.B

                             10:00 Pohybová průprava 3.A

30.11. sobota        9-13 Adventní dílna - pozvánka

říjen:

1.10. úterý    Úspěšný předškolák, MtŠ Rumcajs

2.10. středa  Potichounku 8:30 5.B, 9:15 5.A

                     Dopravní hřiště 8:00 3.B, 9:30 3.A, 11:00 5.B

3.10. čtvrtek  Potichounku 8:30 1.B, 9:15 2.A, 10:30 1.A

3.10. 17:00   Ukázková hodina pro rodiče prvňáčků Matematika tabulka k zapisování

4.10. pátek   Úspěšný předškolák, MtŠ Zahrádka

                     10:00 Pohybová průprava 2.A

10.10. 17:00    Ukázková hodina pro rodiče prvňáčků Český jazyk a čtení tabulka k zapisování

11.10.  pátek   Celoškolní projektový den - Badatelsky orientovaná výuka

15.10.  úterý    Úspěšný předškolák MtŠ Srdíčko

16.10.  středa  Potichounku 8:30 3.B, 9:15 3.A

                        9:30 Divadlo Minor 4.A,B, 5.A

                        14:00 Vítr z hor - badatelské odpoledne

17.10. 17:00 Ukázková hodina pro rodiče prvňáčků Matematika tabulka k zapisování

18.10.  pátek    Úspěšný předškolák, MtŠ Bobřík, Sluníčko pod střechou

                         10:00 Pohybová průprava 2.B

21.10.  pondělí  9:00 Mletí a pečení chleba 2.A

22.10. úterý       7:30 Snídaně s knížkou

23.10. středa     9-12 Vycházka po Praze 2.B

24.10. čtvrtek    9:00 Návštěva radnice MČ Praha 13 2.A

24.10. 17:00 Ukázková hodina pro rodiče prvňáčků Český jazyk a čtení tabulka k zapisování

25.10.  pátek      Úspěšný předškolák, MtŠ Bobřík

                           Dopravní hřiště 8:00 4.A, 9:30 4.B, 11:00 5.A

                           9:00 Návštěva knihovny 1.B

                          10:00 Pohybová průprava 2.A

28.10.  pondělí   Státní svátek

29.-30.10.           Podzimní prázdniny

31.10.-1.11.        Ředitelské volno

 

září:

29.9. neděle 16:00 Opékání buřtů 2.B

26.-27.9.       Spaní na hradě 4.B

25.9. středa  Exkurze letiště Praha 2.B

20.9. pátek   Fotografování jednotlivců 3.B - 5.B

19.9. čtvrtek Potichounku 8:30 2.B, 9:15 4.A, 10:30 1.A

                     Fotografování jednotlivců 1.A - 3.A

18.9. středa  Potichounku 8:30 4.B, 9:15 3.A

                     Badatelské odpoledne

17.9. úterý    Zahájení plaveckého výcviku 1. tříd

13.9. pátek - Kolotoč učitelů

5.9. čtvrtek 17:30 - Třídní schůzky - pro rodiče žáků ostatních ročníků
5.9. čtvrtek 17:00 - Třídní schůzka - pro rodiče žáků 5. ročníků (v 5.B)
5.9. čtvrtek 16:00 - Burza kroužků - pro všechny zájemce
3.9. úterý - Zahájení plaveckého výcviku - 2. až 5. ročníky
2.9. pondělí 11:00-12:00 - Výdej obědů - ŠJ
2.9. pondělí 9:00 - Slavnostní zahájení školního roku 2019/20 - 1. ročníky
2.9. pondělí 8:30 - Slavnostní zahájení školního roku 2019/20 - 2. až 5. ročníky

 


archiv informací školního roku 2018/19

archiv informací školního roku 2017/18
archiv informací školního roku 2016/17
archiv informací školního roku 2015/16
archiv informací školního roku 2014/15
archiv informací školního roku 2013/14
archiv informací školního roku 2012/13
archiv informací školního roku 2011/12
archiv informací školního roku 2010/11
archiv informací školního roku 2009/10