Naše úspěchy v testech a soutěžích
školní rok 2016/17

Kalibro

Uvažuj logicky

Pythagoriáda

MUZOR

Baltík
Ve středu 5.4. proběhla regionální kola soutěže v programování Mladý programátor 2017. Ze ZŠ Mohylová soutěžili Jan Tichon, Daniel Dočkal a Jáchym Míkovec. Žáci pracovali v programovacím nástroji Baltík. Nyní již známe výsledky. Jan Tichon se umístil na čtvrtém místě, Daniel Dočkal a Jáchym Míkovec na pátém místě v kategorii A a postupují do celostátního kola, které se uskuteční ve dnech 12. - 14. 5. 2017 v Českých Budějovicích. Více informací na http://soutez.tib.cz.

Výsledky soutěže v anglickém jazyce

Junior Minigolf Masters

Matematický proud 2016

MUZOR – 5.10.2016

10 žáků z 5.A,B se opět zúčastnilo sportovní části soutěže MUZOR, kterou pořádá ZŠ Klausova. O pohár se započítávaly body za překážkovou dráhu a disciplíny síly, ohebnosti, obratnosti a rychlosti. Ze šesti zúčastněných týmů naše družstvo obhájilo 2. místo. GRATULUJEME!!!