Archiv - informace ze školy
školní rok 2021/22

září:

1.9. středa               8:30 Zahájení školního roku 2.-5. třídy

                                9:00 Zahájení školního roku pro prvňáčky, 9,45 třídní schůzky pro rodiče 1.A,B

                                        (seznámení rodičů našich prvňáčků s testy)

                                11:00 Výdej obědů

2.9. čtvrtek              Výuka 1.A,B do 10:00

                                Výuka 2.- 5. třídy do 12:00

                                17,30 Třídní schůzky pro rodiče žáků 5.tříd ve třídě 5.A

                                18,00 Třídní schůzky jednotlivých tříd (s respirátory)

3.9. pátek                Výuka 1.A,B do 10:00

                                Výuka 2.- 5. třídy do 12:00

                                17,00 Burza kroužků  proběhne v online prostoru 

7.9. úterý                 Zahájení plaveckého výcviku 9:15 3.A,B, 10:00 2.A,B 

9.9. čtvrtek              Trenéři do škol 1.B 10:00, 1.A 10:55

11.9. sobota            Seznamovací výlet rodičů a žáků

13.9. pondělí           Odjezd na školu v přírodě 3.A,B,4.B,5.A

14.9. úterý              Tandemová výuka s Ozoboty 5.B

16.9. čtvrtek            Dopravní výchova 4.A

                               Trenéři do škol 1.B 10:00, 1.A 10:55

17.9. pátek              Návrat ze školy v přírodě 3.A,B,4.B,5.A

                                Seznamovací odpoledne pro rodiče a žáky 1.A

20.9. pondělí          Testování studijních předpokladů (zájemci 5.B)

21.9. úterý              Tandemová výuka s Ozoboty 4.A

22.9. středa            Preventivní program Proxima 5.B

23.9. čtvrtek           Trenéři do škol 1.B 10:00, 1.A 10:55

                               Preventivní program Proxima 5.A

                               17:00 Ukázková hodina pro rodiče 1.A,B přihlášení zde

24.9. pátek             Preventivní program Proxima 4.B

                               Testování studijních předpokladů (zájemci 5.A)

24.9. pátek             Dostali jsme novou slepičí skupinku od pana Josefa Dvořáka ze Zlatníků. Velmi děkujeme.

27.9. pondělí          Projektový celoškolní den on-line

28.9. úterý              Státní svátek

29.9. středa            Preventivní program Proxima 4.A

30.9. čtvrtek           Preventivní program Proxima 2.B

                               Trenéři do škol 1.B 10:00, 1.A 10:55

                               17:00 Ukázková hodina pro rodiče 1.A,B přihlášení zde

říjen:

1.10. pátek         Preventivní program Proxima 3.A

                           Fotografování jednotlivců 2.A,3.B,4.A,5.A,B

                           9,30 Hudbou k sobě 2.B

                          10,30 Dopravní výchova 4.B

4.10. pondělí      ZAHÁJENÍ KROUŽKŮ RADY RODIČŮ

                           9,30 Návštěva divadla Minor 3.A,4.A

                          12,30 Malá digitální univerzita 4.B

5.10. úterý          9-11 Tandemová výuka s ozoboty 4.B

                          12,30 Malá digitální univerzita 4.A

6.10. středa       Preventivní program Proxima 3.B

                          Výlet do Doks do 8.10. 2.B,5.B

7.10. čtvrtek      Preventivní program Proxima 2.A

8.10. pátek        Preventivní program Proxima 1.B

                          9,30 Návštěva divadla Minor 4.B,5.A

11.10. pondělí   12,30 Malá digitální univerzita 4.B

12.10. úterý       9-11 Tandemová výuka s Ozoboty 5.A

                          10,15 Návštěva planetária

                          12,30 Malá digitální univerzita 4.A

13.10. středa     Etika 8,30 5.A, 10,30 5.B - pro nemoc lektorky přeloženo

                          Preventivní program Proxima 1.A

                          9,30 Návštěva divadla Minor 3.B

14.10. čtvrtek    9,30 Návštěva divadla Minor 2.B

15.10. pátek      Etika 8,30 2.A, 10,30 2.B -  pro nemoc lektorky přeloženo

9.10. úterý      Úspěšný předškolák MtŠ Sluníčko pod střechou, Bobřík

                          9-11 Tandemová výuka s Beeboty 1.A

22.10. pátek      Etika 8,30 3.A, 10,30 3.B

                          Divadlo Forum 4.B

                          10,30 Dopravní výchova 5.A

25., 26.10.         Ředitelské volno

27.-29.10.          Podzimní prázdniny

 

listopad:

1. - 19.11.           Individuální konzultace online dle rozpisu jednotlivých tříd

1.11. pondělí      12,30 Malá digitální univerzita 4.B

2.11. úterý          9,00 Úspěšný předškolák, MtŠ Rumcajs

                           9-11 Tandemová výuka s Ozoboty 4.A

                           12,30 Malá digitální univerzita 4.A

3.11. středa        Etika 8,30 1.A, 10,30 1.B

                           9,30 Návštěva Divadla Minor 5.B

4.11. čtvrtek        Etika 8,30 4.B, 10,30 4.A

                           8,30 Potichounku 2.B

                           14,00 Minigolf ve školní družině

                           17,00 Schůzka Rady rodičů

5.11. pátek          9,00 Úspěšný předškolák, MtŠ Zahrádka

8.11. pondělí      10,30 Dopravní výchova 5.B 

                           12,30 Malá digitální univerzita 4.B

9.11. úterý          9,00 Úspěšný předškolák MtŠ Srdíčko

                           9-11 Tandemová výuka s Ozoboty 5.B

                           12,30 Malá digitální univerzita 4.A

10.11. středa      8,40 Bobřík informatiky - soutěž pro 4., 5. třídy

                           11,15 recitační soutěž pro žáky 1. tříd

11.11. čtvrtek      14,00 recitační soutěž pro žáky 3. - 5. tříd

12.11. pátek        Etika 8,30 5.B, 10,30 5.A

                           11,15 recitační soutěž pro žáky 2. tříd

16.11. úterý         Úspěšný předškolák MtŠ Srdíčko

                           Tandemová výuka tělocviku 1.B, 5.B, 5.A

                           9-11 Tandemová výuka s ozoboty 4.B

17.11. středa      Státní svátek

19.11. pátek       Tandemová výuka tělocviku 2.B,3.B,4.A

22.11. pondělí     10,30 Dopravní výchova 4.A

23.11. úterý         9,00   Tandemová výuka s Beeboty 2.A

                            Úspěšný předškolák MtŠ Sluníčko 9,00 a Bobřík 10,15

                            10-12 Bruslení podle rozpisu

                            12,30  Malá digitální univerzita 4.A

24.11. středa       Etika 8,30 2.A, 10,30 2.B

                            8,30 Polytechnická hnízda DDM 5.A

30.11. úterý         9,00 Tandemová výuka s Beeboty 2.B

                            9,00 Legenda o sv. Mikuláši 1.B

                            9,30 Divadlo Minor 5.A

                            10-12 Bruslení podle rozpisu

prosinec:

1.12. středa        9,00 Legenda o sv. Mikuláši 1.A

                           9,15 Náhradní plavání 2.A,B

                      18 hod  Online první Školička - odkaz zde  

3.12. pátek         9,00 Legenda o sv. Mikuláši 2.A

6.12. pondělí      8,30 Polytechnická výchova 5.B

7.12. úterý          9-11 Tandemová výuka s Beeboty 3.A

                           10-12 Bruslení podel rozpisu

8.12. středa        9,15 Náhradní plavání 3.A,B

                          18 hod  Online druhá Školička  - odkaz zde

9.12. čtvrtek       Den otevřených dveří online -  odkaz zde   9-10 hod 

                                                                                 - odkaz zde  10-11 hod.

                                                                                 - odkaz zde  13-14 hod

                                                                          - odkaz zde  14-15 hod.

13.12. pondělí    10,30 Dopravní výchova 4.B

14.12. úterý        9-11 Tandemová výuka s Beeboty 3.B

                           10-12 Bruslení podle rozpisu    

15.12. středa      9,30 Návštěva divadla Minor 2.A

16.12. čtvrtek     9,30 Návštěva divadla Minor 2.B

                           11,00 Příběh Vánoc 5.B

17.12. pátek       9,30 Návštěva divadla Minor 1.A,B

20.12. pondělí    10,00 Příběh Vánoc 1.B

21.12. úterý        9-11 Tandemová výuka s Ozoboty 5.A

                           9,00 Příběh Vánoc 1.A

                           Kino Zličín 1.B, 2.A,B

22.12. středa      9,00 Příběh Vánoc 4.B

23.12. - 2.1. 2022 VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

leden

3.1. pondělí    12,30  Malá digitální univerzita 4.B

4.1. úterý        9,00    Úspěšný předškolák, MtŠ Rumcajs

                       9-11    Tandemová výuka s Beeboty 1.A

                       12,30  Malá digitální univerzita 4.A

7.1. pátek        9,00   Úspěšný předškolák, MtŠ Zahrádka

11.1. úterý       9-11   Tandemová výuka s Beeboty 1.B

10.-13.1.          TŘÍDNÍ SCHŮZKY ONLINE

13.1. čtvrtek    9,00   Hudbou k sobě 2.B                      

14.1. pátek      9,00   Úspěšný předškolák, MtŠ Zahrádka 

19.1. středa     8,30  Preventivní program Proxima 1.A

20.1. čtvrtek     8,30  Preventivní program Proxima 2.A

21.1. pátek       8,30  Preventivní program Proxima 1.B

                         8,30 Úspěšný předškolák, MtŠ Sluníčko pod střechou 

24.1. pondělí    10,00 Bruslení 3.A

25.1. úterý        9,00 Tandemová výuka s Beeboty 2.B

                         9,30  Návštěva divadla Minor 4.B

                        10,15  Úspěšný předškolák, MtŠ Bobřík

26.1. středa      8,30 Obvodní kolo matematické olympiády (vybraní žáci 5.A,B)

                         8,30 Preventivní program Proxima 2.B

                         10,30 Dopravní výchova 5.A

27.1. čtvrtek     8,30 Preventivní program Proxima 3.A

                        10,30 Dopravní výchova 5.B

28.1. pátek        8,30 Preventivní program Proxima 3.B

                        10,15 Úspěšný předškolák, MtŠ Bobřík

31.1. pondělí     9,00 Bruslení 3.A

                         Vydávání pololetního vysvědčení

 

 


archiv informací školního roku 2020/21

archiv informací školního roku 2019/20

archiv informací školního roku 2018/19

archiv informací školního roku 2017/18
archiv informací školního roku 2016/17
archiv informací školního roku 2015/16
archiv informací školního roku 2014/15
archiv informací školního roku 2013/14
archiv informací školního roku 2012/13
archiv informací školního roku 2011/12
archiv informací školního roku 2010/11
archiv informací školního roku 2009/10