Školní vzdělávací program

Rámcově vzdělávací program pro základní vzdělání představuje závazný dokument, který stanovuje východiska, cíle, rozsah učiva a strukturu školního kurikula. Podle tohoto dokumentu školy tvoří vlastní vzdělávací program. Vytvářet školní vzdělávací program (ŠVP) je proces časově náročný. Probíhá v běžných podmínkách, za pochodu, po vyučování.

kliknutím na obrázek si ho zvětšíte

Dokument není neměnný a uzavřený, naopak - je otevřený dalšímu zkoumání, postupnému ověřování v praxi a následným úpravám, které by měly vést k jeho neustálému zdokonalování. Podle našeho ŠVP vyučujeme již všechny ročníky. Zkušenosti učitelek jsou velmi cenné, a proto je neustále co vylepšovat, aby vyučování bylo pestré, zábavné, zajímavé, ale zároveň efektivní.

Zde se můžete podívat na celý text našeho ŠVP.

zpracovala: pí.uč. Klára Stuchlá