Ohlasy žáků - bývalých páťáků

V nové škole se mi moc líbí. Myslel jsem si, že přestup na novou školu bude horší. Nakonec to pro mě nebylo tak hrozné. Máme příjemné učitele. Ze známek mám nejvíc dvojek, jedniček mám také hodně a trojek mám asi pět. Nejlépe mi jde matematika.
Děti jsou tam přátelské, našel jsem si nové kamarády.

V nové škole zatím všechno o.k. Ani žádný učitel není zatím překážkou.
Známky zatím dobrý, za čtvrtletí mám čtyři jedna mínus a jinak jedničky.

Do školy se mi šlo dobře, protože jsem hned první den poznala holku, kterou jsem vlastně znala, ale nevěděla jsem o tom.
V angličtině toho víme někdy víc než ostatní. Taky v tělocviku jsme asi jako jediní věděli, co je nástup, to bude paní učitelka ráda.