Déšť nás nezastaví

Mezi stromy i keře vytrvale padají dešťové kapky a na různých místech parku Klamovka čekají lidé, kteří volají o pomoc. Popáleniny, zlomeniny i krvácení jsou naštěstí jen šikovně namaskovaná zranění, děti, které se účastní soutěže Mladý zdravotník, se však na všech stanovištích snaží, jako by skutečně zachraňovaly lidské životy, nepřízni počasí navzdory. Všichni účastníci oblastního kola soutěže si odnesli mnoho cenných zkušeností a žáci ze ZŠ Mohylová, rozdělení do dvou týmů, také diplomy za 2. a 3. místo ve své soutěžní kategorii.

Fotografie zde