Vítězný cvrček z Mohylky slaví celostátní úspěch

 

Jak jsme Vás již informovali v článku https://skolyprahy13.cz/nejlepsi-matematicky-cvrcek-je-z-mohylky/, žák třídy 2. A Michal Toman se stal nejúspěšnějším řešitelem soutěže Matematický klokan v kategorii Cvrček. Míšův úspěch však nezůstal pouze na místní úrovni, stal se totiž nejlepším řešitelem také v celostátním kole této soutěže! Míša za své 1. místo získal vítězný diplom, který mu spolu s věcnou odměnou předala paní ředitelka ZŠ Mohylová.

Míšovi za celou Mohylku gratulujeme a přejeme mu mnoho úspěchů v dalších letech a dalších soutěžích! 🙂 

 

20220603_082502-768x1024.jpgScreenshot_20220604-133854_Drive-1024x715.jpg

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok