Run and help aneb Mohylka opět pomáhá běháním

V pátek 29. dubna 2022 se ZŠ Mohylová zúčastní charitativního běhu Run and help. Naším cílem bude „vyběhat“ finanční prostředky na pomoc handicapovaným. Běh slavnostně odstartuje v 10:00 před Mohylkou hráč amerického fotbalu roku 2011 Daniel Krejbich. Dan, který je členem ČAAF, se stal ikonou týmu Prague Panthers a prošel s ním celou jeho dvacetiletou historií.

Fanoušky i aktivní běžce na této naší akci rádi uvítáme – přijďte si s námi protáhnout své tělo pro dobrou věc. Připravte si tenisky, nadšení a dobrou fyzičku.

Pro účastníky jsou připravené tři běžecké okruhy a každý běžec si sám zvolí tu nejvhodnější délku tratě podle své zdatnosti – za první okruh, který měří 400 metrů, bude startovné 10 korun. Druhý okruh, který má 800 metrů, bude stát 20 korun. Poslední (a se svými 1500 metry nejdelší) okruh bude pro zdatnější běžce, kteří za zápisné zaplatí 30 korun.

Výtěžek z této akce bude použit stejně jako v posledním ročníku naší úspěšné akce na tlumočnické služby do znakového jazyka. Máme ve škole neslyšící rodiče, které zapojujeme do mnoha aktivit školy. Část výtěžku z tohoto běhu také věnujeme na podporu našeho Pavlíka v Mohylce.

Přijďte v hojném počtu, zváni jste všichni! Těšíme se, že se potkáme na startovní čáře 🙂

Screenshot_20220420-211853_Drive-688x1024.jpg