Mohylka na 1. místě

Ve čtvrtek 14. 11. 2019 se v ZŠ Klausova konalo každoroční sportovní klání žáků 5. tříd. Jmenuje se Sportovní M.U.Z.O.R. a každý rok se ho účastní žáci několika základních škol. Letos se jednalo o ZŠ Klausova, ZŠ Chrášťany, ZŠ Tuchlovice a ZŠ Mohylová. V soutěži je připraveno pět disciplín, ve kterých se zúčastnění sportovci snaží dosáhnout co nejlepších výkonů, aby získali vítěznou trofej pro svou školu. V letošním roce se jednalo o trojskok, skákání přes švihadlo, sedy-lehy, hod medicinbalem a překážkovou dráhu.

Jsme hrdí na naše žáky, kteří letos sportovali za ZŠ Mohylová, vydali ze sebe vše a vybojovali pohár za 1. místo! Všem sportovcům velice gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Screenshot_20191117-090524_Messenger-931x1024.jpg    Screenshot_20191117-090604_Gallery-586x1024.jpg