Mohylka je „SKUTEČNĚ ZDRAVÁ ŠKOLA“

Základní škola Mohylová splnila všechna kritéria potřebná k získání bronzového certifikátu programu „Skutečně zdravá škola“. Zasloužil se o to zejména skvělý tým paní kuchařek ze školní jídelny, které nejen že výtečně vaří, ale také se při vaření nebojí různých inovací, průběžně se vzdělávají a ještě se zapojují do programů týkajících se zkvalitňování stravy ve školách.

Při tom všem mají výše zmíněné dámy na tváři denně vstřícný úsměv, díky kterému má každý strávník příjemný pocit, že je v jídelně vítaným hostem. Děkujeme!

Screenshot_20191014-213801_Word-733x1024.jpg