Fotbalový bronz

 

Nejoblíbenějším sportem v ZŠ Mohylová napříč všemi ročníky je jednoznačně fotbal. Žáci (i žákyně) ho na školním hřišti hrají před vyučováním, během velké přestávky, hned po vyučování, ale i později odpoledne.

Ti nejzarytější fotbalisté ze 4. a 5. tříd se spolu s panem učitelem tělocviku vydali reprezentovat Mohylku na fotbalový turnaj s názvem McDonald´s Cup. Výsledkem jejich dopoledního sportovního snažení je krásné třetí místo a my všem zúčastněným děkujeme za krásný výsledek a pěkný pohár do školní sbírky.

 

IMG-20240417-WA0011.jpg

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok