Mohylka přes monitor

V každém školním roce má ZŠ Mohylová vyhlášeny tři výukové online dny. Ve školním roce 2023/2024 proběhl první v listopadu 2023, druhý připadl na pátek 19. 1. 2024 a poslední online den žáky Mohylky čeká v dubnu tohoto roku.

Druhý, lednový online den, nebyl už ani pro nejmladší žáky školy ničím novým. Již měli zkušenost s výukou přes počítač za pomoci aplikace MS Teams z listopadu, tudíž věděli, na co se připravit, nač si dát pozor a čeho se vyvarovat. V žádné ze tříd nenastaly závažnější komplikace, děti připojené z domova, ale i ty, které se připojily ze školy, vše bravurně zvládly a „placatou výuku“ si velmi užily.

image001fhghjfg.png