V prosinci se představil MoZl cup v novém kabátu a s ještě lepší parádou! Po loňském 1. ročníku nastalo pár změn, a tak turnaj je letos pořádán pro 1. – 3. třídy základních škol ve třech sportech: basketbal, florbal a novinkou turnaje, kterou ještě nikdo v ČR pro ZŠ nikdy nepořádal, je Beach fotbal! West Side Cup je spoluorganizován základní školou Mohylová.

První ze série turnajů West Side Cupu se odehrál 13. 12. 2023 v tělocvičně v ZŠ Kuncova. Jednalo se o 2. ročník meziškolního turnaje pod novým názvem West Side Cup (původní název zněl MoZl Cup). Turnaje v basketbalu pro základní školy z Prahy 13 a blízkého okolí se zúčastnily čtyři týmy, které soutěžily o poháry a medaile.

Celým dopolednem se nesla přátelská atmosféra spojená s novými zážitky. V příjemném duchu se odehrávalo jak dění na palubovce, tak i mimo ni.

Výsledné umístění:

1. místo – ZŠ Chýně

2. místo – ZŠ Mohylová

3. místo – ZŠ Kuncova (modrý tým)

4. místo – ZŠ Kuncova (červený tým)

Rádi bychom poděkovali všem pořadatelům za pomoc s turnajem, protože bez nich by to nešlo. Velký dík patří v neposlední řadě také zúčastněným školám, se kterými se již těšíme na další plánované turnaje.

IMG_3586-768x1024.jpgIMG_3528-1024x576.jpgIMG_3580-768x1024.jpg

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok