Pozvánka na vánoční výstavu

 

Ve druhém prosincovém týdnu proběhne v ZŠ Mohylová každoroční vánoční výstava, na kterou jste tímto všichni srdečně zváni. Zahájení výstavy proběhne v úterý 12.12.2023 od 17 hodin společným tanečním vystoupením žáků i pedagogického sboru Mohylky. Jelikož letos slaví nejoblíbenější vánoční pohádka Tři oříšky pro Popelku své 50. výročí, zvolili jsme pro letošní vánoční představení muzikálovou verzi pohádky Popelka.

Vánoční výstava v Mohylce se bude konat ve dnech od 12.12. do 15.12.2023. K vidění bude svátečně vyzdobená budova školy a výrobky nejen jednotlivých tříd žáků školy, ale také okolních mateřských škol. Tělocvična se již tradičně promění v kavárnu plnou pochutin a návštěvníky čeká například recitace, prodejní jarmark žáků tříd „A“ nebo koncertní vystoupení hry na kytary a flétny. Podrobnější informace naleznete v přiložené pozvánce.

V rámci výstavy se uskuteční také DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ a to ve čtvrtek 14.12. od 8:30 do 16 hodin.

Těšíme se na přátelská setkání se všemi příznivci a přáteli ZŠ Mohylová. 

 

Pozvanka-vystava-23-1024x724.png

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok