Přes pole za 2. místem

Dům dětí a mládeže Stodůlky v polovině září zorganizoval pro základní školy Prahy 13 první sportovní soutěž v letošním školním roce. Jednalo se o přespolní běh, který se konal v pondělí 18. 9. 2023 na louce za budovou ZŠ Klausova na Velké Ohradě. Soutěžení se zúčastnilo více než 13 místních základních škol. Závod uvedl pan starosta městské části Praha 13, Ing. David Vodrážka.

Žáci ZŠ Mohylová soutěžili v nejmladší, II. kategorii (4. a 5.třídy). Běžkyně z Mohylky si po skvělém týmovém výkonu odnesly krásné 2. místo a z mohyláckých běžců-jednotlivců se na nádherném 2. místě individuálně umístil Ondřej Stašek ze třídy 4. B.

ZŠ Mohylová se v letošním školním roce zapojila do celoroční soutěže o pohár místostarostky. Podle výsledků zúčastněných škol na soutěžních turnajích se na konci roku rozhodne o vítězi poháru. Držíme sportovcům z Mohylky všechny palce.

IMG_2458-1-576x1024.jpgIMG_2461-1-576x1024.jpg