Basketbalové MoZl klání v Praze 13

 

Historicky první basketbalový turnaj v rámci MoZl cupu (Mohylka-Zličín) se udál v týdnu před jarními prázdninami v domácí hale poháru, v SH Zličín. Tentokrát na turnaj zavítaly čtyři školy, a to ZŠ Kuncova, ZŠ Zličín a organizátor ZŠ Mohylová. Nováčkem turnaje byla ZŠ Chýně. V pondělí se pořádal turnaj pro druhé a třetí třídy, ve středu pak pro třídy čtvrté a páté. ZŠ Mohylová postavila do obou kategorií dva týmy a v obou herních dnech se umístila na krásném 2. a na bramborovém 4. místě.

Do konce školního roku nás čekají ještě dva turnaje. Pokud by se Vaše škola chtěla sportovního zápolení zúčastnit a je z Prahy 13, neváhejte kontaktovat organizátora soutěže Johna Hodka ze ZŠ Mohylová na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme sportovcům z Mohylky za báječnou reprezentaci, za sportovního a týmového ducha a těšíme se na další sportovní klání.

 

Image-1024x576.jpgImage-1-576x1024.jpgImage-2-576x1024.jpg

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok