Návštěva ZOO – ale virtuálně a anglicky

 

V ZŠ Mohylová se stále snažíme o zkvalitnění a zpestření výuky pro naše žáky. Díky nákupu sady VR brýlí jsme se s páťáky mohli v hodině anglického jazyka vypravit za lvy, tygry, slony, opicemi, které jsme mohli pozorovat v jejich přirozeném prostředí. Náklonem hlavy jsme viděli celý prostor okolo sebe, v pavilonu ptáků jsme procházeli kolem jednotlivých druhů a užili si intenzivní zážitek z ptačí říše. Po této hodině nám popisování vybraného zvířete v angličtině půjde mnohem lépe.

 

VR-1024x665.jpg

 
 

 

 

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok