Podzimní školička pro budoucí Mohyláčky je za námi

 

V polovině prosince skončil podzimní cyklus školičky pro předškoláčky, která se pořádá za účelem seznámení rodičů a jejich předškolních dětí se ZŠ Mohylová. Malí i dospělí účastnici absolvovali čtyři setkání. Děti si na každém z nich vyzkoušely určitou dovednost, která se jim při nástupu do první třídy bude hodit. Trénovaly například správný úchop tužky, správné sezení na židli při psaní, předmatematické představy či sluchovou a zrakovou analýzu. Zároveň se také seznámily s prostředím školy a třídy a poznaly možné budoucí spolužáky. Rodiče se mezitím dozvěděli, jakým způsobem se v ZŠ Mohylová vyučuje matematika, český jazyk, jak škola přistupuje ke svým žákům a k výuce, co vše nabízí a také se mohli vyptat na vše, co je zajímalo.

Na posledním setkání měli všichni návštěvníci školičky možnost zúčastnit se tradiční mohylácké vánoční výstavy, na které si jako publikum vyslechli recitační vystoupení žáků Mohylky. Děkujeme všem za projevený zájem o naši školu.

 

915-5ed89844ce7b9-1591253073-1024x410.webp

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok