Úspěšní matematici z Mohylky

 

Dne 25. 1. 2023 proběhlo okresní kolo Matematické olympiády kategorie Z5, tedy žáků základních škol. Velmi nás těší úspěch našich Mohyláků, kterého v této matematické olympiádě dosáhli. Na hezkém pátém místě se umístila žákyně třídy 5. B Nelly Rakotomaniraka, na krásném čtvrtém místě skončil Bruno Roženský z 5. A, medailové třetí místo obsadil Vít Štěpánek z 5. A a na nádherné první pozici se umístila Mariia Lazarieva ze třídy 5. A. 

Všem úspěšným řešitelům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

 

IMG-20230130-WA0001-766x1024_new.jpg

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok