Lichožrouti v Mohylce

Pokud se vaše děti doma moc nestarají o ponožky, možná se domnívají, že jim některé kousky snědla pračka, ale pravda je jiná. Nespokojené ponožky se vydaly na pouť po Praze, aby si našly nový domov, kde se jim bude víc líbit. Našly ho v ZŠ Mohylová. Třeťáci z místní družiny vdechli těmto lichým ponožkám nový život, když se vrhli do vyrábění postaviček lichožroutů, které měli rádi z družinové knižní četby. Do práce se s nadšením pustily i ty děti, které nikdy před tím nedržely jehlu v ruce, a společnými silami vyrobily celou partu lichožroutů. Po prázdninách se tyto postavičky vydaly opět na cesty, když se z družiny přesunuly k novopečeným třeťáčkům, aby je doprovázeli celým školním rokem prostřednictvím motivačních příběhů do výuky. Není pochyb, že jsou to lichožrouti krásní a roztomilí.

IMG-20220905-WA0005-1024x768.jpgIMG-20220830-WA0004-1024x768.jpg