Mohylka na fotbalových stupních vítězů

Ve čtvrtek 21. 4. 2022 proběhlo na Praze 13 obecní kolo v největším školním fotbalovém turnaji s názvem McDonald´s Cup. Každoročně se do tohoto turnaje zapojí téměř 4 000 základních škol a účastní se ho desítky tisíc dětí po celé republice. McDonald’s Cupu se mohou zúčastnit holky a kluci z prvního stupně základních škol. Do výše zmíněného čtvrtečního obecního kola se přihlásilo 6 týmů, které celé dopoledne poměřovaly své síly na školním hřišti ZŠ Klausova.

Hráči ze ZŠ Mohylová se v letošním 23. ročníku turnaje zapojili v kategorii B, která je určena pro žáky 4. – 5. tříd. Všichni členové našeho školního týmu bojovali jako lvi a my jsme hrdí na to, že můžeme mohyláckým fotbalistům blahopřát k nádhernému třetímu místu, za které získali bronzové medaile, diplomy a pro školu také krásný pohár.

Těšíme se na další ročník této soutěže a na další úspěchy fotbalistů z Mohylky 🙂

IMG_1898-576x1024.jpgIMG_1891-1024x576.jpgIMG_1901-1024x576.jpg