Nejlepší matematický cvrček je z Mohylky

 

V nedávné době se uskutečnil letošní ročník soutěže Matematický klokan, do kterého se, tak jako každý rok, zapojila i ZŠ Mohylová. Při sčítání výsledků v kategorii Cvrček (2.-3. třída ZŠ) jsme byli velice mile překvapeni výsledkem Michala Tomana, žáka třídy 2. A. Míša dokázal během 25 minut vypracovat bez jediné chybičky celý matematický test a dosáhl maximálního možného počtu 90 bodů!

Míšo, děkujeme Ti za takový krásný úspěch a jsme rádi, že patříš mezi Mohyláky! Jen tak dál! 🙂

 

20220412_125255-768x1024.jpg

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok