Jak jsme vařili marmeládu

 

Na školní zahradě v ZŠ Mohylova se snažíme co nejvíce propojit herní, okrasné i užitkové prvky. Okolo pískoviště byl před rokem vysazen plůtek z jeřábu černého. A již nyní jsme ve školní družině sklidili první plody. Děti nejprve ochutnaly čerstvé bobule a následně vařily marmeládu, která sklidila obrovský úspěch a nadšení z výborného, stoprocentně bio, produktu! A protože i po četném ochutnávání zbylo i pár skleniček, mohly si děti následující den vychutnat zdravou odpolední svačinku v podobě bílého jogurtu a sladké, zdravé a vlastnoručně vyrobené dobroty!

 

Fotogalerie zde

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok