Mohylka v Rudolfinu

Žáci třetích a čtvrtých tříd ZŠ Mohylová měli v nedávné době možnost prožít velmi nevšední kulturní zážitek. Díky hudebnímu spolku Potichounku, který vede pan Ondřej Tichý, se Mohyláci zúčastnili mimořádného hudebního představení „100 minut mezi tóny“, které se konalo v pražském Rudolfinu. Žáci si pro tuto příležitost připravili a nacvičili společnou píseň, kterou nejen zazpívali, ale někteří dokonce i doprovodili na ukulele.

Slavnostní atmosféra Rudolfina žáky zcela okouzlila a věřím, že se do této krásné budovy budou rádi vracet. Celá tato akce byla velice vydařená a děti si ji báječně užily.

Screenshot_20200209-203553_myMail-1024x744.jpgScreenshot_20200209-203641_myMail-1024x685.jpg