Vážení rodiče, tak jako každý rok i letos, naše Rada rodičů prostřednictvím týmu velmi zkušených a zábavných vedoucích pořádá dvanáctidenní letní tábor pro naše děti a nejen pro ně. Budeme rádi, když s sebou vezmou nejlepšího kamaráda, sestřenici....Tábor je určen pro děti, které umí již číst a rády hrají. Nebojte se nám ozvat, rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz a zašleme potřebné materiály. Náš email je: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Případně telefonní kontakt na hlavního vedoucího: Vojtěch Dohnal, 734 840 004.

Téma: Zaklínač

Termín: 3.7. - 14.7.2023

Místo: Heřmanice v Podještědí, cca 30 km od Liberce

Dokumenty k táboru ke stažení zde

 

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok