Vážení rodiče, tak jako každý rok i letos, naše Rada rodičů prostřednictvím týmu velmi zkušených a zábavných vedoucích pořádá dvanáctidenní letní tábor pro naše děti a nejen pro ně. Budeme rádi, když s sebou vezmou nejlepšího kamaráda, sestřenici....Tábor je určen pro děti, které umí již číst a rády hrají. Nebojte se nám ozvat, rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz a zašleme potřebné materiály. Náš email je: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Případně telefonní kontakt na hlavního vedoucího: Vojtěch Dohnal, 734 840 004.

Téma: Zaklínač

Termín: 3.7. - 14.7.2023

Místo: Heřmanice v Podještědí, cca 30 km od Liberce

Přihláška a pozvánka je přiložena v příloze. Další upravené dokumenty zašleme do konce ledna, proto prosíme stávající odstranit (skrýt), aby nedošlo k mýlce a rodiče netiskly staré, neplatné dokumenty. Předpokládáme, že do konce ledna je nebudou potřebovat (odevzdávají se klidně až u autobusu).

Zasíláme i údaje vedoucích na pojištění (další bychom případně doplnili později):

Hlavní vedoucí: Vojtěch Dohnal, 21.08.2001

Vedoucí: Darina Dubanevič, 08.02.2001

Sarah Tomandlová, 01.03.2002

Martin Vávra, 02.10.1999

Karolína Krutinová, 17.05.1997

Richard Iltis, 11.01.1998

Zároveň bychom chtěli poprosit o zaslání fakturačních údajů a udělení plné moci, abychom mohli podepsat smlouvu na ubytování.

S pozdravem a přáním pěkné neděle

Tým vedoucích

 

Dokumenty k táboru ke stažení zde

 

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok