Technické zázemí školy

Škola je vybavena počítačovou učebnou. Žáci si na výukových programech upevňují své znalosti z matematiky, českého jazyka, angličtiny, či jiných předmětů. Kromě toho se v kroužcích učí základům práce na počítači.

IMG 20240213 130250723

Pro svoji práci používají učitelé stále doplňovanou sbírku pomůcek a knihovnu (jak učitelskou, tak pro společnou četbu žáků).

Pohybový sál nahrazuje škole tělocvičnu. Je vybaven potřebným nářadím a plně využíván k hodinám tělesné výchovy. Velkou tělocvičnu však škola nahradila neméně důležitou tělesnou výchovou, totiž plaveckým výcvikem žáků ve všech ročnících. Rodiče tuto možnost s radostí přijímají a plně ji podporují. Také pronájem sportovní haly doplňuje výuku tělesné výchovy. Hřiště, které u školy máme, se dočkalo potřebné rekonstrukce a můžeme je využít jak o přestávkách, tak odpoledne k odpočinku a sportovnímu vyžití.

z plaveckého výcviku