Odpolední piknik v parku

 

Bylo krásné červnové odpoledne a družinoví žáci z Mohylky se spolu s paní vychovatelkami vydali do centrálního parku Prahy 13 na každoroční družinový piknik.

Děti si kromě piknikových dek přinesly i mnoho rozmanitých dobrot, na kterých si v průběhu odpoledne pochutnávaly. S paní vychovatelkami i mezi sebou hrály různé hry a užívaly si společné chvíle v přírodě.

Družinový piknik se vydařil a svou příjemnou letní atmosférou všechny navnadil na blížící se letní prázdniny

 

Fotogalerie zde

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok