Odpolední piknik v parku
Bylo krásné červnové odpoledne a družinoví žáci z Mohylky se spolu s paní vychovatelkami vydali do centrálního parku Prahy 13 na každoroční družinový piknik.
Děti si kromě piknikových dek přinesly i mnoho rozmanitých dobrot, na kterých si v průběhu odpoledne pochutnávaly. S paní vychovatelkami i mezi sebou hrály různé hry a užívaly si společné chvíle v přírodě.
Družinový piknik se vydařil a svou příjemnou letní atmosférou všechny navnadil na blížící se letní prázdniny