Vážení rodiče,

od 17.1. 2022 začínají platit opět nová pravidla. Jen  se už  nebudeme v dvakrát v týdnu testovat. Ale jen jednou a to vždy v pondělí. Budeme testováni všichni. Neočkovaní, očkovaní, ale i ti, co nemoc prodělali. Po případném pozitivním antigenním testu bude následovat PCR test. K testování budou použity samoodběrové neinvazivní testy dodané MŠMT.

Vzhledem k jedné třídě v karanténě a nemocnosti dětí a také očekávanou novou vlnou nákazy musíme zrušit produkci naší zimní Pohádky, kterou jsme před Vánocemi společně nacvičili. Další termín vystoupení (a snad už poslední je 22.2.2022).

Snad nám toto magické datum už přinese štěstí a představení se uskuteční.

Děkuji všem za podporu, kterou z vás cítíme. A buďte prosím v testovací den na  příjmu, abychom vás mohli rychle informovat o případném pozitivním výsledku vašeho dítěte. Ale nechci zbytečně strašit, ale realita nás dohání.

Martina H.

Výsledky testování 24.1. 2022

Ve třídách 2.B a 5.B byl záchyt pozitivitivního antigenního testu. Na potvrzení PCR testu zatím čekáme.Proto následujících 5 dnů budou dle doporučení KHS žáci v rouškách celý den.

Martina H.

Třída 3.A  odchází do 29.1. do karantény. A od pátku 28.1. odchází do karantény také třídy 2.A, 3.B a 5.B.

Hygiena rozhodne o její délce.  ( Druhá A se vrátí do školy v úterý 1.2.2022 a 3.a 5.B přijdou už v pondělí31.1.2022.

INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ od 31. 1. 2022 a 15. 2. 2022

10.2. čtvrtek   9-11 Tandemová výuka s Ozoboty 3.A

18 hod  Rada rodičů online

11.2. pátek     9,00 Úspěšný předškolák, MtŠ Zahrádka

Manuál k provozu škol a testování

Vyjádření MŠMT k dezinformacím o aktuálních opatřeních ve školách

Instruktážní video AG test pro školy

Moc prosíme rodiče o sledování stránek školy a elektronické komunikace s paní učitelkami. V těchto náročných podzimních dnech je to velmi důležité. Organizace pracovních dnů bude náročná a někdy musíme rychle reagovat na změny nařízení.             M.Hanzalová

Milí rodiče,

založili jsme novou záložku, ve které najdete informace, týkající se provozu školy, novinek a oznámení. Můžete se podívat. Provozní informace

Nejbližší plánované akce školy (průběžně doplňujeme):

akce minulé naleznete v archivu

Novinky na našich stránkách:

Archiv novinek

O DĚNÍ V MOHYLCE NEJEN PRO RODIČE

Nezapomeňte, že stále sbíráme starý papír, vybité baterie ("pouhá" výchova k ekologii)
 a starý chléb na broušení zoubků našich králíků, příp. seno a slámu :-)

Z důvodu ochrany proti spamu nahraďte při elektronické komunikaci v adrese (at) znakem @.