Nejbližší plánované akce školy (průběžně doplňujeme):

akce minulé naleznete v archivu

Zápis - informace

6. - 20. 4. 2020 10-16 hod.

OZNÁMENÍ

Vzhledem k vývoji epidemie koronaviru v Evropě Ministerstvo zdravotnictví ruší výuku v základních školách. Zákaz začne platit v úterý 10.3. 2020 od 18:00. Opatření bude platit do odvolání.

Veškeré další aktivity ve škole (odpolední kurzy, kroužky atp.) jsou také do odvolání zrušeny, včetně pronájmů cizím subjektům.

Informace o vystavení Ošetřovného najdete na stránkách České správy sociálního zabezpečení formulář

Žádost o ošetřovné potvrzuje škola, lze ji zaslat i předvyplněnou elektronicky, obratem ji zašleme na vaši adresu.

INFORMACE - KORONAVIRUS

pro rodiče o koronaviru

Peníze za školní družinu za měsíc duben budou vráceny za neposkytnutou službu po ukončení karanténních opatření.

Stravné za duben - platby převodem neposílejte, inkaso nebude ze strany školy provedeno.

Volba nových členů do Školské rady proběhne 15. - 19.6. 2020

Angličtina výuková videa - můžete využít k domácímu procvičování

Informace k letnímu táboru 2020 zde

Všem dětem i rodičům zdar a virům zmar! My, vedoucí, pilně pracujeme na programu na letošní letní tábor. Máme již spoustu her a plánů. Jen čekáme na přihlášené děti. My s táborem počítáme! Co vy?

Přihláška na příměstský tábor

Novinky na našich stránkách:

Archiv novinek

O DĚNÍ V MOHYLCE NEJEN PRO RODIČE

Nejnovější fotogalerie:

Veškeré fotografie byly přesunuty z Rajčete na naše stránky. (22. 12. 2018)

Nezapomeňte, že stále sbíráme starý papír, vybité baterie ("pouhá" výchova k ekologii)
 a starý chléb na broušení zoubků našich králíků, příp. seno a slámu :-)

Z důvodu ochrany proti spamu nahraďte při elektronické komunikaci v adrese (at) znakem @.