Vážení rodiče,

od 28.11.  s nařízením Nouzového stavu začínají platit nová pravidla. Myslím, že se u nás nic dramaticky nemění.  Ale  29.11.se budeme v dalších  kolech testovat. Toto testování má probíhat několik měsíců každé pondělí.K testování budou použity samoodběrové neinvazivní testy dodané MŠMT. Pokud se dítě nebude ve škole testovat, je nutné přinést potvrzení z laboratoře ne starší 24 hodin.Jen výstupy od hygieny z tohoto testování pro mě nejsou dnes úplně čitelná. Pokud bude dítě pozitivní na školním antigenu, podstupuje PCR test. To je jasné. Ale potom, když je i tam pozitivní a není příznakový, tak se pro třídu nic nemění.

( příznakovost určí zákonný zástupce hygieně)  Kvituji, že děti nejdou do karantény, ale bylo by asi lepší, kdyby děti šly preventivně 5.-7. den na test. Ale to je jen naše  doporučení.  Jinak se tady v tom budeme pořád točit v kruhu.

Jistě víte, že stále není strategie další cesty.

V dalších dnech uvidíme, jak naložíme se  školními akcemi, na které se vždycky těšíme.

Děkuji všem za podporu, kterou z vás cítíme.

Martina H. a Mohyláci

INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ S ÚČINNOSTÍ OD 15. LISTOPADU 2021

INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ K TESTOVÁNÍ V TERMÍNECH 8. A 15. LISTOPADU 2021

Testování ve školách

Doporučené opatření k onemocnění Covid 19

NÁRODNÍ PLÁN DOUČOVÁNÍ

INFORMACE PRO RODIČE

Doučování informace

Žádost o doučování

Vážení rodiče, vyhlášení Nouzového stavu nás zasáhlo ve vánočních přípravách. A také máme značně oslabený pedagogický sbor. Proto 7.12. musíme naše aktivity zrušit. O aktivitách jednotlivých tříd se dozvíte od paní učitelek. Náhradní termín naší již secvičené Zimní pohádky bude 18.1. od 17 hod.

Děkujeme za pochopení.

Mohyláci

vanvyzva.jpg
Vánoční výzva Pojďte s námi do Betléma

pozvanka1121.JPG

Velká vánoční prosba

image008efdrzhgj 20211102_115537_compressed_new.jpg
 Podzim přišel do školy - galerie              Halloween přišel do jídelny

ZÍSKALI JSME CERTIFIKÁT ZA ÚČAST EUROPE CODE WEEK

30.11. úterý         9,00 Tandemová výuka s Beeboty 2.B

9,00 Legenda o sv. Mikuláši 1.B

9,30 Divadlo Minor 5.A

10-12 Bruslení podle rozpisu

PROSINEC

1.12. středa        9,00 Legenda o sv. Mikuláši 1.A

9,15 Náhradní plavání 2.A,B

18 hod  Online první Školička - odkaz zde

3.12. pátek         9,00 Legenda o sv. Mikuláši 2.A

24.11.středa  18 hod  Online první Školička - ( zrušena s omluvou )

Vážení případní zájemci o první online školičku v Mohylce.

Když jsme schůzky plánovali, ještě jsme nevěděli, že uspějeme v Celonárodním udílení cen kvality.

A právě na tento večer jsme dostali pozvání do Španělského sálu Pražského hradu na Slavnostní galavečer při příležitosti předávání Národní ceny kvality České republiky, který se uskuteční ve středu 24. listopadu od 19:00 hodin.

Proto se omlouváme a nahradíme tyto schůzky 1.a 8. 12 v 18 hod.

1.12. středa   18 hod  Online první Školička - odkaz zde

8.12. středa   18 hod  Online druhá Školička  - odkaz zde

9.12. čtvrtek    Den otevřených dveří online - odkaz zde   9-10 hod

- odkaz zde  10-11 hod.

- odkaz zde  13-14 hod

- odkaz zde  14-15 hod.

Manuál k provozu škol a testování

Vyjádření MŠMT k dezinformacím o aktuálních opatřeních ve školách

Instruktážní video AG test pro školy

Moc prosíme rodiče o sledování stránek školy a elektronické komunikace s paní učitelkami. V těchto náročných podzimních dnech je to velmi důležité. Organizace pracovních dnů bude náročná a někdy musíme rychle reagovat na změny nařízení.             M.Hanzalová

Milí rodiče,

založili jsme novou záložku, ve které najdete informace, týkající se provozu školy, novinek a oznámení. Můžete se podívat. Provozní informace

Nejbližší plánované akce školy (průběžně doplňujeme):

akce minulé naleznete v archivu

Novinky na našich stránkách:

Archiv novinek

O DĚNÍ V MOHYLCE NEJEN PRO RODIČE

Nezapomeňte, že stále sbíráme starý papír, vybité baterie ("pouhá" výchova k ekologii)
 a starý chléb na broušení zoubků našich králíků, příp. seno a slámu :-)

Z důvodu ochrany proti spamu nahraďte při elektronické komunikaci v adrese (at) znakem @.