Vzkaz pro školní táborníky.

Táborníci, ve škole je mnoho zapomenutých věcí z tábora. Pokud vám něco schází, tak se neváhejte po telefonické domluvě zatavit ve škole. Je tam toho opravdu dost.

Martina H.

SPORTOVNÍ DEN - FOTOGRAFIE Z AKCE

MÁME SE ČÍM POCHLUBIT!

Národní cena kvality České republiky program EXCELENCE

Kategorie Chytré inovace

Absolutním vítězem se stala Základní škola, Praha 13, Mohylova 1963, která převzala diplom pro vítěze NCK ČR, program EXCELENCE, diplom za 1. místo v kategorii Chytré inovace „Úspěšná organizace“ a mezinárodní certifikát vydaný EFQM „Recognised by EFQM 4 Star“

cena

cena1

20220603 103107

NÁVRH KROUŽKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Výsledky zápisu žáků do 1. tříd zde

Prosíme všechny zákonné zástupce přijatých žáků, aby potvrdili nástup do 1. tříd telefonicky 235 510 002 nebo

LOSOVÁNÍ NA UVOLNĚNÁ MÍSTA PO DODATEČNĚ PODANÝCH ŽÁDOSTECH O ODKLAD ŠKOLNÍ DOCHÁZKY

29.4. jsme běhali v akci : Charitativní běh Run and help

DĚKUJEME VŠEM MALÝM I VELKÝM ÚČASTNÍKŮM, VYBĚHALI JSME 22 188 KČ!

FOTOGRAFIE Z AKCE

18.5. JSME SI UŽILI CELOŠKOLNÍ PROJEKTOVÝ DEN NA TÉMA                                     "MÍSTO, KDE ŽIJI"

FOTOGRAFIE Z AKCE

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - 29. - 31.8. (8-16) přihláška

NÁRODNÍ PLÁN DOUČOVÁNÍ

INFORMACE PRO RODIČE

Doučování informace

Žádost o doučování

Dospěláci,

je to velmi dlouho, co jsme spustili projekt chceme Pavlíka v Mohylce. A dnes by se mohl jmenovat chceme a potřebujeme Pavlíka v Mohylce.  Jen možná někteří rodiče našich letošních prvňáčků a druháků úplně nevědí o co v projektu jde. My jsme před lety zřídili chráněné dotované místo a tak se ujali Pavlíka. Ale jak to tak bývá, vše dobré a prospěšné je ukončeno. Stát přestal tuto bohulibou činnost podporovat. My jsme se ale rozhodli v podpoře Pavlíka pokračovat sami. Ale bez vaší pomoci to nikdy nepůjde. Proto moc prosíme o zamyšlení nad touto formou pomoci.

Moc děkujeme malí i velcí Mohyláci

PAVLÍK_V_MOHYLCE-1.png

PAVLÍK V MOHYLCE

Manuál k provozu škol a testování

Vyjádření MŠMT k dezinformacím o aktuálních opatřeních ve školách

Instruktážní video AG test pro školy

Milí rodiče,

založili jsme novou záložku, ve které najdete informace, týkající se provozu školy, novinek a oznámení. Můžete se podívat. Provozní informace

Nejbližší plánované akce školy (průběžně doplňujeme):

akce minulé naleznete v archivu

Novinky na našich stránkách:

Archiv novinek

O DĚNÍ V MOHYLCE NEJEN PRO RODIČE

Nezapomeňte, že stále sbíráme starý papír, vybité baterie ("pouhá" výchova k ekologii)
 a starý chléb na broušení zoubků našich králíků, příp. seno a slámu :-)

Z důvodu ochrany proti spamu nahraďte při elektronické komunikaci v adrese (at) znakem @.