Maminky a tatínkové, protože se naše komunikace bohužel více přesouvá do on line prostoru, máme tady pro vás připravený manuál jak na to. Třídní schůzky dopadly skvěle, tak jen tak dál. Doufáme, že se brzy uvidíme v reálu. Ale štěstí přeje připraveným. Tímto společným kanálem chceme komunikovat i v době, kdy běží výuka ve škole. Potom to pro děti tak náročné naskočit do vzdálené výuky.                                                                                                                                                   říďa M. Št..

Manuál pro přihlášení do Microsoft Teams

Manuál pro úkoly do Microsoft Teams

Společná pondělní setkání

Tak jsme se pomalu my malí i velcí Mohyláci chystali na společná pondělní setkání. Páťáci si vylosovali své prvňáčky a stávají se jejich průvodci prvním rokem školy. Jejich jednou z úloh je i vodit je na každotýdenní setkání celé školy ve společenské místnosti. Je to takový hezký začátek pracovního týdne ve škole. Říkáme si plány a úkoly a radosti a úspěchy a také co nás trápí. Pro mě jako pro říďu to bylo vždy hezkých 20 minut s celou školou. Už jsme si říkali, že koncem září se začneme setkávat, protože to už škola nabere vítr a usadí se režim ze začátku školního roku. Ale nějak nám všechna ta hygienická opatření nepřejí. Je velmi rizikové se na jednom místě ve škole setkávat. Je nás totiž  250 dětí. Tak zatím musíme společná  setkání oželet. Ale jen co to půjde, tak naší tradici s radostí obnovíme.

Říďa

Další články...