Výrobky z Mohylky pomohly nevidomým

Ve středu 4.12.2019 se od 9 do 17 hodin konal v přízemí radnice Prahy 13 již 2. ročník akce PŘEDVÁNOČNÍ TRH. Na tomto dobročinném trhu se během dne s nabídkou svých vánočních výrobků vystřídala také většina základních škol Prahy 13.

ZŠ Mohylová měla pro představení žákovských vánočních přáníček, svíček, svícnů a dalších věcí prostor od 9 do 11 hodin dopoledne. Výrobky nabízely žákyně druhých tříd a celou akci vzaly velice zodpovědně. I díky jejich vstřícnému přístupu se obchůdku z Mohylky podařilo prodat většinu nabízeného zboží. Výdělek z této prodejní akce je příspěvkem pro občanské sdružení Beluška, které se věnuje zaměstnávání osob se zdravotním postižením, primárně zrakovým.

Pomáháme rádi, těšíme se proto již teď na další ročník této krásné akce.

IMG-20191204-WA0003-1024x768.jpg