Od 3.5. 2021 se provádí testy pouze jednou týdně a to v pondělí. Pokud dítě není přítomno ve škole, provede se testování den následující.

Škola nevydává potvrzení o negativním výsledku testu žáků pro účely doložení účasti na amatérském sportu, nebo čerpáním služeb. Pro tyto účely se dokládá čestné prohlášení , že žák byl ve škole negativně testován a to nejdéle před 72 hodinami.                                                                       Martina H.

Vážení rodiče,

nastává náročné období jak pro vás, tak pro nás. My dospěláci snad obstojíme. Hlavní je, že naše děti budou mít možnost se ve škole potkávat. I když za velmi logisticky  náročných opatřeních. A tím prvním je rotační výuka. To u nás znamená, že v týdnu od 12.4. do 16.4. budou ve škole 3., 4., a 5. ročníky.  V dalším týdnu od 19.4. nastoupí 1. a 2. ročníky. Druhým bodem bude testování. A to je úplná premiéra. V pokynech se říká, že u testování těch mladších, to jsou prvňáčci mohou asistovat rodiče. Ale je v našich prostorách nemožné umožnit přítomnost rodičů. To se nějak neslučuje s jinými body pokynů. Moc vás prosím o akceptování tohoto rozhodnutí. Dohledem budou pověřeny vyučující. Pouze dohledem. Jde o samotestování.   Není možné, aby bylo v jednu chvíli ve třídě  26 dětí, jejich rodiče a vyučující a ještě  dodržet rozestupy. https://youtu.be/Ls0nrA-Oe20  Ale pokud bude někdo z rodičů zdravotník, budeme opravdu rádi za jeho podporu při testování LEPU testy. Děti musí mít chirurgickou roušku po celou dobu pobytu ve škole. ( viz. příloha)

Přikládám dokumenty k prostudování.

Školní jídelna bude po výdeji obědů vydávat obědy do přinesených nádob. Od 12.4. budou tedy všichni přihlášeni k odběru obědů. Kdo bude na distanční výuce a nebude si odebírat obědy, nezapomeňte prosím odhlásit do 11.4.

Školní družina bude v provozu do 16 hodin. Ranní družinu vzhledem k opatřením nebude možné otevřít.

Ve čtvrtek  8.4. budete mít ve svých třídách online třídní schůzky a pokud ještě přijdete na nezodpovězené otázky, pokusím se na ně odpovědět.

Myslím, že to společně zvládneme a snad se brzy probudíme do radostnějšího provozu. Moc vás prosím, buďte v době pobytu dětí ve škole na příjmu. Pokud by test vyšel pozitivní, je nutné dítě ihned vyzvednou ve škole.

Martina H

Vyplňte zde  prosím přiložený dotazník