Rodiče i prarodiče dětí ve věku 4 až 12 let zveme na setkání DigiKompas kavárna - diskuse o roli rodiče v digitálním věku. Akce proběhne 25. dubna od 16:30 v ZŠ Mohylová ve spolupráci školy, rodičů žáků školy a spolku Jednota školských informatiků. Setkání je podpořeno Nadačním fondem AVAST. Akce je otevřena veřejnosti, doporučujeme předem rezervování místa na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kam můžete posílat také podněty a dotazy k akci. Rezervace není ale nutná. Během akce je zajištěn doprovodný program pro děti, které přijdou i s rodiči. Sledujte www.zsmohylova.cz pro více informací.

Leták