1. místo v nové soutěži MoZl cup

Máme za sebou 1. ročník sportovního klání s názvem MoZl cup. Název je odvozen od názvů základních škol Mohylová a Zličín. Letos byla za soutěžní disciplínu zvolena malá kopaná, v příštím roce se můžeme těšit na 4 až 5 turnajů v různých sportovních kategoriích.

Letošního ročníku se zúčastnily čtyři týmy žáků z 2. a 3. tříd. Dva přijely ze ZŠ Kuncova, jeden tým byl ze ZŠ Zličín a jeden tým reprezentoval Mohylku, která celý turnaj organizovala.

Všem zúčastněným děkujeme za jejich báječné sportovní výkony a malým fotbalistům z Mohylky gratulujeme k překrásnému 1. místu 🙂 Těšíme se na další roky tohoto nováčka mezi sportovními soutěžemi!

IMG-20220623-WA0002.jpg