Do divadla v době covidové?

 

U nás v Mohylce to není problém. Hodit se do gala, učesat, připojit se a hurááá…. Děti se už týden dopředu začaly chystat. Plánovaly, co si oblečou, zda jim budou šaty, košile, jak si udělají vlasy…

Třída 5. B se v pátek 5. 3. 2021 vydala na on-line divadelní představení do Hudebního divadla dětem na představení Malý princ. V 10:30 jsme už všichni seděli na svých sedadlech a nechali se vtáhnout spolu s Malým princem do děje. Samotné představení bylo velmi pěkně pojaté a příjemnou formou přiblížilo dětem tuto literární klasiku. Po kulturní abstinenci, kterou teď zažíváme, to byla vítaná změna a všichni jsme si to náramně užili.

Vřele doporučujeme! Podpořte divadlo i v této době!

 

v-divadle-1024x609.png  IMG_0656-1024x768.jpg  IMG_0651-1024x768.jpg

 

Pozvánka-do-divadla-Malý-princ-1024x683.png

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok