Mamky a taťkové našich budoucích prvňáčků,

tento školní rok byl velmi náročný jak pro děti, tak pro dospělé. Víme, že ani vy, jako zatím rodiče jen budoucích školáků jste byli dlouho v nejistotě jak bude probíhat zápis, seznámení s paní učitelkami, seznamovací odpoledne a mnoho dalších otázek spojených s nástupem do školy.

Když už jsme se chystali uspořádat seznamovací odpoledne, odešla nám jedna třída do karantény a bylo to rizikové. Ale stále jsme doufali, ale nic neslibovali. Když ze třídy v karanténě chodily zprávy, že děti jsou po testech negativní, tak jsme se rozhodli seznámení dětí a vás s paní učitelkami uspořádat. Ony se na vás a na vaše  děti těší a chtějí se poznat. A  v září už začít jako zavedený kolektiv Áčáků a Béčáků. Víme, že je to dost rychlé, ale možná se některým z vás podaří přijít.

Nabízíme setkání  ve středu 23.6. v 16 hod před Mohylkou a poznáte své paní učitelky a paní asistentky.

Za Mohylku zve říďa M. Hanzalová a paní učitelky M. Procházková a Z. Moravcová a paní asistentky Petra H. a Martina Č.