Hlavní nabídka

- za rok 2019
- za rok 2020

Zakládací listiny RR

Zákon o obecně prospěšných společnostech

Rady dětí a mládeže

Karta mládeže EYCA

Nabídka karet mládeže

Můžete nám napsat!

Hlavní stránka ZŠ Mohylová

Rada rodičů - přehled aktivit

Do čeho všeho se můžete, budete-li chtít, zapojit:

• asi nejviditelnější činností Rady rodičů, je dobročinná kavárna. Její smysl spočívá v tom, že to, co některé maminky doma upečou a do školy darují, jiní rodiče a jejich děti snědí a odmění sponzorským příspěvkem. Za ten se pak kupují drobné i větší věci, jež život školy obohacují (stůl na stolní tenis, papír a náplň do kopírky, dárky a pomůcky na přípravný kurz, …)

• školní letní tábor zaštiťují a realizují rodiče (příprava, sponzoři, vedoucí, ceny)

• přípravný kurz Školička je ukázkou skvělé spolupráce školy a rady rodičů – bez asistentů z řad rodičů a příznivců by se nemohl realizovat v takovém měřítku a na tak dobré úrovni

• Odpoledne za školou – opět zastřešují rodiče, pro dobrou úroveň je i zde třeba značného počtu dobrovolníků

• příprava výstav, dílen – čím více lidí se zapojí do příprav a realizace, tím hezčí a příjemnější tyto akce jsou

• dětské ranní vysílání – umožňuje dětem vyzkoušet si a zdokonalovat se v mluvení k většímu počtu posluchačů, ne každému je to milé, ale každému prospěje, že se to učí (zde mohou maminky a tatínkové vypomoci s realizací)

• kroužky – pravidelně je otevírá a zastřešuje Rada jako orgán

Chcete-li dostávat mailem informace o Radě rodičů, pošlete zprávu s adresou.

Zde se můžete podívat, na jaké účely jsou čerpány finanční příspěvky rodičů.